İnsan Ne ile Yaşar?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde sümeyra tarafından oluşturulan İnsan Ne ile Yaşar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,853 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İnsan Ne ile Yaşar?
Konbuyu başlatan sümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

mahsun

Yeni üye
Yeni Üye
sümeyra arkadaşımız güzel bir konuya deyinmiş. benim görüşümce insan kendini kanıtlamak ile yaşar diye düşünüyorum

efefel

Üye
Yeni Üye
''gönül yarası'' adlı filmin sonlarında Şener Şen kızına hitaben insanların hayalleri için yaşadığını o kadar etkileyici bir anlatımla anlatıyor ki.
bencede öyle...
İNSANLAR HAYALLERİ İLE YAŞAR

vitriol

Felsefe.net
Yeni Üye
tercih yapabilmek için yaşar.

dünya sizin oyun alanınız.

ayşenur

Üye
Yeni Üye
"Anladım ki;Allah insanların birbirlerinden ayrı ayrı değil, tek vücut halinde yaşamlarını istediğinden, herbirine kendi ihtiyaçlarını değil; herbirine hepsi için gerekli olan şylri ilham ediyor.

Anladım ki, insanlar kendilerini düşünerek yaşıyor gibi görünse de, hakikatte onları yaşatan tek şey sevgidir.Kim severse, Allah'a yaklaşır; Allah da ona yaklaşır.Çünkü O, sevgiyi yaratandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy-İnsan Ne İle Yaşar

İNSANI YAŞATAN SEVGİ UMUT İNANÇTIR YOKSA NE DİYE KATLANALIM ŞU ACI DOLU YALAN DÜNYAYA?

mahsun

Yeni üye
Yeni Üye
insan çok şeyler için yaşar ama en önemlisi kendini kanıtlamak için yaşar diye düşünüyorum

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Konu başlığı "insan Ne ile Yaşar?" olmasına rağmen konu insan niçin yaşara dönmüş. Ben konu başlığına sadık kalarak "İnsan Ne ile Yaşar?" sorusu cevap vermek istiyorum. Cevap: İnsan benliğiyle beraber yaşar.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Teşekkür ediyoruz güzel bir anlatım güzel bir konu.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar