İngilizce

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Esref tarafından oluşturulan İngilizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı İngilizce
Konbuyu başlatan Esref
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

Esref

Felsefe.net
Yeni Üye
Mrb arkadaşlar
Benim ingilizceyle aram pek iyi değil yalnız ileride olmak istediğim meslek için ingilizcede iyi olmak gerekli ve ingilizce temellerim dağlam değil şuan ne yapmak istedemde düzeltrmiyorum tavsiye verirmisimiz

Aze

Üye
Yeni Üye
Eğer yazı diline de ihtiyacın olacaksa öncelikle grameri bilmen lazım ki zor bir şey değil kurallar. Sonrasında ise tamamen ezbere kalıyor iş. Ben ingilizce konusunda cok iyi ogreten üniversitede hazırlık okurken okuma kitabı aldırmışlardı bunun dışında altyazılı dizi çok izlerdim listening konusunda iyi olmak için ama şöyle yapabilirsin mesela izledin diziyi bir bolum altyazılı sonra aynı bolumu ingilizce altyazılı olarak okuyup çevirmeye çalışabilirsin. Okulda hatta bir kural vardi bizim okul içine girince turkce konusma birakiliyordu. Sey de yapiyorduk eger ezber konusuna geleceksen kucuk bir kagidin bir yuzune o kelimenin turkcesini arkasina ingilizcesini yaz kura cekilisi gibi dusun baya bi kelime yaz sonra tek tek cek ingilizce cikti turkcesini bil. Turkcesi mi cikti ingilizcesini bil ve hemen o kelimeyi kenara koyma en az uc kere denk gelirse o kelime ve ucunde de bilebilirsen o zaman ayir ya da hic ayirma karistir cek.temel sağlam değil demissin o yüzden grameri halletmen lazım öncelikle. Onu da netten çok güzel siteler oluyor ingilizce gramer diye yaz çıkar elbet bi ton sey yaza yaza çalış. Onu hallettikten sonrası ezber ve konuşma elbette.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Konu aktiftir teşekkürler.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar