ingilizce forum

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Durdur bu nikahı memurbey tarafından oluşturulan ingilizce forum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı ingilizce forum
Konbuyu başlatan Durdur bu nikahı memurbey
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Durdur bu nikahı memurbey
arkadaşlar ingilizce felsefe bölümü açılabilir mi?

yaklaşık 8 yıldır değişik felsefe forumlarına üyeyim.(yabancı forumlar)

oralarda bir çok amerikalı,ingiliz,kanadalı felsefeci tanıdım..içlerinde akademisyenlik yapanlar var

eğer ingilizce forum açılırsa o arkadaşları davet etmek isterim..

benim ana branşım felsefe değil matematik..ama bana felsefede çok faydaları oldu foruma da olacaktır diye düşünüyorum..

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Aslında sitenin alt sol köşesinde dil seçeneği var. Dili ingilizce yapınca kontrol panelleri ingilizce oluyor, forum başlıkları yine Türkçe ama yine de siteye gelirlerse zorlanmazlar diye düşünüyorum.

fides

Kahin
Yeni Üye
arkadaşlar ingilizce felsefe bölümü açılabilir mi?

yaklaşık 8 yıldır değişik felsefe forumlarına üyeyim.(yabancı forumlar)

oralarda bir çok amerikalı,ingiliz,kanadalı felsefeci tanıdım..içlerinde akademisyenlik yapanlar var

eğer ingilizce forum açılırsa o arkadaşları davet etmek isterim..

benim ana branşım felsefe değil matematik..ama bana felsefede çok faydaları oldu foruma da olacaktır diye düşünüyorum..

3 yıl bitirdik felsefe.NET de.Paylaşımlarımız 3yıllık bir süreç içerisinde oluşmuş. Forum dilimiz Türkçe. Bu bir hayli zor. İngizceye pek hakim bir toplum değiliz.
Ama kişisel olarak görüşümü sorarsan senin gibi içerikli yorum yapan üyelerimize hep ihtiyacımız var.Kazandırabilirsen foruma Türkçe yazabilecek arkadaşlarını bekleriz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar