İçini dök!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçini dök! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,039 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçini dök!
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Objectivity

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Rüyamda Reis'i gördüm o 120 Doları neden bozdurmadın dedi.

Aze

Üye
Yeni Üye
Rüyamda Reis'i gördüm o 120 Doları neden bozdurmadın dedi.

Ben bile elimdeki isviçre franklarını bozdurdum,siz neden yapmadınız hiç yakıştıramadım Reis böyle bir talimat vermişken hem de dolar düşükken alıp şimdi bozdurmaya koşan insanları gördükçe.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Ben bile elimdeki isviçre franklarını bozdurdum,siz neden yapmadınız hiç yakıştıramadım Reis böyle bir talimat vermişken hem de dolar düşükken alıp şimdi bozdurmaya koşan insanları gördükçe.

İki saattir Tool - Parabola döndürüp duruyorum. Bu uyuşukla Dölar bozduramam.

T

Togepi

Ziyaretçi
Hayatın zorlukları karşısında duruşum ;

bf45bd2e96165d63b238175ccf6f1967bd10b4fa1ace673bc759990cc63a0305.jpg

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
sabahin köründe çalan zil sesiyle uyanmak hiç hoş değil. o zile öyle öküz gibi abanmanın alemi ne, uyuyoruz burda hayvan! bas çek elini o zilden, nedir olayın da basıp durursun o zile. dellendirdiler sabah sabah. la havle...

Özgür hür irademle uyanmadigim günler çok sinirli oluyorum. şu an kara barut gibiyim. eğer bir gün katil olursam sebebi tamamen sabah siniridir.

Xinsert

X
Yeni Üye
Herkes düzenli-düzensiz nefret ederdi kendinden ve her zorluk her toplumu güçlü çıkarırdı. Hayat bana bir şey yaşama fırsatı verseydi sabah dokuz akşam beş eve dönen, nereye yetiştiğini bilmek için koşuyor olurdum.

Kimseye derdini anlatamadığından yüksek sesle konuşan ben, belediye araçlarına binen insanların çabalarına, hep aynı muhabbetin her gün döndüğü adamların kafilesindeyken mutluydum.

Bir şarkıyı bir oturuşta yirmi defa dinlemek saçma gelebilir. Ama aynı hayatı üç yüz atmış beş gün tekerrür etmek kaçınılmazdı.

Aze

Üye
Yeni Üye
Dün geceki aşırı duygusallık ve durgunluğumun nedeni grip başlangıcıymış.
İyi ki çabuk iyileşen biriyim,annemle konuştum bugün,kadın hemen kedilerimde arıyor suçu,onlar yüzünden hasta olmuşum bla bla bla.

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Elimde Sihirli değneğim olsaydı Bir çok sistemi silbaştan değiştirir ve İNSANLIK için daha faydalı kurgular ve oluştururdum.

Böyle.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye
Hayatımı yönlendirirken seçmem gereken seçenekleri ben mi oluşturuyorum yoksa başkaları mı (bilinçli veya bilinçsiz) bu seçenekleri önüme koyuyorlar? Bu seçenekleri seçmek zorunda mıyım? Bu seçenekleri seçmemek de mi bir seçenek? Beni başka insanlar seçenekleriyle yönetiyor olabilirler mi? Önümdeki seçeneklerin hangisini seçersem seçeyim acaba bu başka birisinin benim seçmemi istediği için mi seçtiyorum?

Son düzenleme:

LastOutlaw

Üye
Yeni Üye
Bu dönüştüğüm şey her neyse bundan nefret ediyorum. Bu dönüştüğüm şeyden tiksiniyorum. Eskiden zevk aldığım şeylerden artık alamıyorum. Çok nadir. Ailem, arkadaşlarım, iki buçuk yıldır aşık olduğum insan hiçbirinin umurunda değilim artık. Sonuncusu bari biraz yüzüme gülse sanırım çok daha iyi olacağım. İğne ve bazı ilaçları kilo aldırıyor diye kullanmıyorum. Kendimi değiştirme çabalarım işe yaramıyor. Ruh sağlığım, beden sağlığım. 21 yıllık bir başarısızlık, ha? Ülkedeki en büyük loser olabilirim.

Çağrı

Yeni üye
Yeni Üye
ismi felsefe.net olan bir forumda magazin haberlerinin ne işi var acaba?

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Beni aşar onu direkmen [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] paklar hanımefendi!

Mülayim diye ismi olan biri ne kadar mafya babası olursa cagri isminde biri o kadar felsefe yapar ! Forumun akademik ortalaması Nihat Doğanla yolculuk yapmamızı gerektiriyor.Mümkün olan en yakında durakta trenden inmesini salık veriyoruz.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
kendisi zaten sık sık her şeyin en iyisini biliyordu değil mi?

Mülayim diye ismi olan biri ne kadar mafya babası olursa cagri isminde biri o kadar felsefe yapar ! Forumun akademik ortalaması Nihat Doğanla yolculuk yapmamızı gerektiriyor.Mümkün olan en yakında durakta trenden inmesini salık veriyoruz.

Şu an güzel bir hanımefendinin tarifiyle kremalı tavuklu makarna yaptım! Kendisiyle ugraşamıcam ben!

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar