İçinden gelen bir resim ekle

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Painfully tarafından oluşturulan İçinden gelen bir resim ekle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,472 kez görüntülenmiş, 149 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı İçinden gelen bir resim ekle
Konbuyu başlatan Painfully
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

sakal

Kahin
Yeni Üye
tblnyfcvajae4h

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye

Biraz gecikmeli de olsa filmi dün akşam izleme fırsatı yakaladım.
Bu kadar zorluklar, kötülükler içerisinden çıkıp, zirveye ulaşmak, iyi bir insan kalmaya çalışmak herkesin başarabileceği bir şey değil.
Çok güzel adammışsın. Nurlar içinde yat.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Saat sabahın 07:30 u. sokaklarda in cin top oynarken, en sevdiğim yağmurlu havada, nereye gidiyordum ki ben :p

meyelan

Filozof
Yeni Üye
yüzümde tebessüm oluşturan güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim.

Sanırım tarif ettiğiniz karpuz. Ama yetiştiği toprak Çorum topraklari. Babamın bahcesinden. :) Dediğiniz gibi marketlerden aldığımız karpuzlardan çok çok farklı. hem, tadı hem kokusu. Ağızda eriyen yumuşaklıkta. alacalı yavru karpuz görselini de bırakayım

Genetiği bozulmamış %100 doğal yaban böğürtleni. Marketlerden aldığımız bogurtlenlere hiç benzemiyor. tadı enfes.

Çorumun hangi toprakları acep,yoksa babalarımız arkadaş mı ki,yoksa dayım torununun dünürlerigillerden misiniz?Kızılırmakla akrabalık var mı?:redface:

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Çorumun hangi toprakları acep,yoksa babalarımız arkadaş mı ki,yoksa dayım torununun dünürlerigillerden misiniz?Kızılırmakla akrabalık var mı?:redface:

Çorum merkeze çok yakin, iskilip yolu üzerinde. minik şirin bir köy toprağı. Kızılırmak bizim köye yaklaşık olarak 35 km uzaklıkta. :)

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
penceremden gormemle birlikte odamda ciglik attigim ve yüzümde aptal bi gülümsemeyle yarim saat bu manzarayı izleyip mest oldugum doğrudur. ldkdhjk

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye

Kendimiz, bazen kendimize yardım edemezken bir başkasına yardım ederek kendi sorunlarımızdan kurtulabileceğimizi düşünürüz.Işte burada sevgili Prof.Nietzsche yardım eden , Josef Breuer yardım alan.Ama ne yazık ki bunlar olayların görünen yüzü.Bu hayatta en çok yardım eden en çok yardıma ihtiyaç duyandır.

ÜstünKişi

Ordinaryus
Yeni Üye

Çok çok yüksek çözünürlüklü fotoğraflar bulabileceğiniz bir site.

Son düzenleme:

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Meksika'da enkaz altındakileri ararken gözlerini tozdan ve kimyasallardan korumak için takılan özel gözlüklerle arama kurtarma köpekleri.

_104447624_dogscomp1.jpg

_104447631_frida.jpg

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
QLYBvZ.jpg

Müslümanların sığınağı Allah mı? Tabii ki de hayır(haşa).

Sığın Rabbani'ye, gir şefaatiyle cennete dostum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç