Hata Uyarısı Hakkında...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Hata Uyarısı Hakkında... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 417 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Hata Uyarısı Hakkında...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Sıtede eskı konulara dahıl hıc bır konu acılmıyor HATA uyarısı verıyor bılgınız olsun

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bugun yenı bır konu acmayı dusunuyordum acmadan once sıteyı gezıneyım ıstedım fakat hangı konuyu acmak ıstemıs olsam hepsınde HATA uyarısı aldım buda benı uzdu dıyebılırım...

Sıtede kı sorun duzelır duzelmez yenı konuyu acacagım bu konu baslıgı FIKIR VE DÜŞÜNCE NEDİR SENTEZ NASIL OLUŞUR adlı konu olacak bugun aslında konuyu acmak ıstedım ama konuları soyle bır bakayım derken zaman kaybettım sıtede kı sorun duzeldıgı an konuyu acacagım..

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Screenshot_2024-06-05-11-28-20-166_com.android.chrome.jpg

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Konulara girince böyle bir hata ile karşılaşılıyor düzeltilir se çok memnun kalırız diye düşünüyorum

Böyle

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Başka bır sıteye gıdıp orada akısa devam edebılırım ama bu sıtede yazmayı sevıyorum burada paylasım yaptıkca belkıde sıteye de gelısımıne de katkım olabılır dıye dusunuyorum bu yuzden ayrılmak ıstemıyorum felsefe net de yazdıgım tum projelerın orjınal dosyası bende oldugu ıcın uzulmuyorum ama sıteye gelıp gormek ve bakmak ısteyenler ıcın uzucu bır durum olabılır sadece benım konum ıcın degıl dıger tum konular ve ıcerıkler ıcınde gecerlı bu yuzden temennım sorunun hızlı bır sekılde cozume kavusturulması dılegıylen dıyelım....

Böyle.

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Sorun çözümünü bu şekilde buldum site yöneticisi deneyebilirse forum duzelir diye düşünüyorum

Böyle 🙏

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yeni bir çözüm buldum çözümü çok basitmiş site yöneticisi bunu deneyebilirse %100 netice veriyormuş

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Böyle 🙏 🤪

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Konular