Genel Sohbet

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Oyunları kategorisinde Mara tarafından oluşturulan Genel Sohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,983 kez görüntülenmiş, 279 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Oyunları
Konu Başlığı Genel Sohbet
Konbuyu başlatan Mara
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Mara

Üye
Yeni Üye
[MENTION=6654]Yoda[/MENTION] hoş geldin tatlım :rolleyes: ilk kural [MENTION=4925]Alper[/MENTION]den uzak duruyoruz tehlikeli ve çapkın sdfgjk gerisi her şey serbest ^^

Yoda

Felsefe.net
Yeni Üye
[MENTION=5689]Mara[/MENTION] cığım seni görmek ne hoş.huşu ile öpüyorum :*

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Ben 20 sene sonra gittim Çorum’a bir daha da gitmem! Zaten bir insan kendi hür özgür iradesiyle neden Çorum, Yozgat, Bilecik gibi yerlere gider ki? Bu tarz şehirler ülke kalabalık gözüksün diye kurulmuştur oyuna gelmeyin!

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
[MENTION=4925]Alper[/MENTION] bey, Sizin böyle düşünmeniz Corum'un dünyanın merkezi olduğu gerçeğini değiştirmiyor sekerim.! ha, sizin yaptığınızi Çorumlu yapmaz, o ayrı nankör! leblebi ağaçları altında, felsefi tartışmalar eşliğinde huzur bulabileceğiniz nadir guzel şehirlerden biridir!

Alper beyefendinin düşüncelerine katılmıyorum. Bunu daha iyi ifade edebilmek için [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] beyin, Alper'i Alacahöyük ören yerini gezdirmesini, daha sonra Çorum müzesine goturup teslim etmesini cok rica ediyorum.

Çok mersi.

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye
[MENTION=4925]Alper[/MENTION] bey, Sizin böyle düşünmeniz Corum'un dünyanın merkezi olduğu gerçeğini değiştirmiyor sekerim.! ha, sizin yaptığınızi Çorumlu yapmaz, o ayrı nankör! leblebi ağaçları altında, felsefi tartışmalar eşliğinde huzur bulabileceğiniz nadir guzel şehirlerden biridir!

Alper beyefendinin düşüncelerine katılmıyorum. Bunu daha iyi ifade edebilmek için [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] beyin, Alper'i Alacahöyük ören yerini gezdirmesini, daha sonra Çorum müzesine goturup teslim etmesini cok rica ediyorum.

Çok mersi.

3zGO5j.jpg

Alper

fadminfon
Onursal Üye

Çok mersi.

Çorumun dünyanın merkezi oldugu haberleri gerçegi yansıtmıyor! Hepsi dış güçler ve fetönün oyunlarıdır! Müslüman oyunu gör ve uyuma! Normalde leblebisi ünlü yer Denizlinin serihisar beldesidir. Denizli havlusuda meşhurdur. Denizli bu şartlarda güçlü oldugu için leblebiyi Çoruma itelemişlerdir. Çorumluların kafası halen karışık oldugu için leblebiyi çeşitli aktivitelerde kullanıyorlar. Beni bu aktivitileri açıklamak zorunda bırakmayın!

ls2

Kahin
Onursal Üye
esen kalın dostlar..ben gidim yatim..sabah işte fırsat bulursam söz uğrarım mekana:)

Mara

Üye
Yeni Üye
Selam [MENTION=6663]LastOutlaw[/MENTION]; hoş geldin.

X

FAdmin
Onursal Üye
Gunaydin, hayirli gunler..

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Kısa hikaye ; şimşek çaktı ateist aman allahım dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç