forumdaki tüm bayanlara soruyorum.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde kahin tarafından oluşturulan forumdaki tüm bayanlara soruyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı forumdaki tüm bayanlara soruyorum.
Konbuyu başlatan kahin
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

kahin

Kahin
Yeni Üye
tüm kadınların aklında mutlaka hayali bir erkek karakteri vardır, evlenip mutlu olmak istediği kusursuz bir karakter! Hayalinizdeki beyaz atli prens nasil? Olmali, lütfen her üye bu prensin
özelliklerini bu konu başliği adi altinda yazsin. Lütfen çekinmeyin. sadece gerçekleri yazın.
:):):)

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
At alma planlarım/hayallerim var ama illa beyaz olacak diye bişi yok al atlar daha yağız:p

kahin

Kahin
Yeni Üye
At alma planlarım/hayallerim var ama illa beyaz olacak diye bişi yok al atlar daha yağız:p

gerçekten sizi üzen sizi mutsuz eden hiç birşey yokmu? hayalinizdeki karakter ile karşılaştınızmı? yada daha yagız atlı karakterler var onlarımı? tercih edersiniz .
sana mutluluğun resmini 1 çümle ile açıklarmısın ?desem nasıl? bir cümle kurardın.
sana göre mutluluğun sırrı paramı? yoksa sevginin ve aşkın sonsuz güvenimidir?
yada her ikisimi? aşk ve para her ikiside mutluluk içn yeterlimidir? kısacası aklındakı
ve hayalindeki tam olarak nedir?

Son düzenleme:

ls2

Kahin
Onursal Üye
gerçekten sizi üzen sizi mutsuz eden hiç birşey yokmu? hayalinizdeki karakter ile karşılaştınızmı? yada daha yagız atlı karakterler var onlarımı? tercih edersiniz .
sana mutluluğun resmini 1 çümle ile açıklarmısın ?desem nasıl? bir cümle kurardın.
sana göre mutluluğun sırrı paramı? yoksa sevginin ve aşkın sonsuz güvenimidir?
yada her ikisimi? aşk ve para her ikiside mutluluk içn yeterlimidir? kısacası aklındakı
ve hayalindeki tam olarak nedir?

dostum ben beyaz at (kır at) üzerinden geyik yaptımdı, başlığında bayanlara sormuşun ben er kişiyim :cool:

kahin

Kahin
Yeni Üye
dostum ben beyaz at (kır at) üzerinden geyik yaptımdı, başlığında bayanlara sormuşun ben er kişiyim :cool:

anladımda dostum ben sadece bayanlar için açmıştım bu konu başlıgını her neyse :)
saygılar bizden .

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Teşekkürler yararlı konu

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar