Forum Hatalari Hakkinda

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde X tarafından oluşturulan Forum Hatalari Hakkinda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,225 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Forum Hatalari Hakkinda
Konbuyu başlatan X
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esekherif

sanal manik

Felsefe.net
Yeni Üye
arkadaşlar bende benzer hatalar alıyordum; alıyorum hala
ben herkesin giremediğini (ve genel bi problem olduğunu) sandım sonra bugü tesafüen gördüm forumu açık herkes yazıyor ve don kişot'u gördüm ben de onun gibi yaptım kusuruma bakmayın-sanal manik

OnLy

Felsefe.net
Yeni Üye
Sorunun düzelmiş olması gerekiyor , tekrar dener misiniz ?

Alper

fadminfon
Onursal Üye
:) benim asıl nickim donkişot. bu kullandığımı yeni açtım:) diğeri ile giriş yapamıyorum. non'a şifremi verdim bakacak dönecek. bir deneyin demişlerde ondan yazdım o mesajıda

şu anda tamamen yaptık sorunda kalmadı gibi. çerezleri silip tekrar denermisin? şayet aynı sorun devam ederse hata kodu yada ne cıkıyor bilgilendirirmisin sana zahmet?

don kişot

Felsefe.net
Yeni Üye
şu anda tamamen yaptık sorunda kalmadı gibi. çerezleri silip tekrar denermisin? şayet aynı sorun devam ederse hata kodu yada ne cıkıyor bilgilendirirmisin sana zahmet?

Fatal User Error: The requested language does not exist, reset via tools.php. in ..../includes/functions.php on line 1417

diyor gene maalesef.

don kişot

Felsefe.net
Yeni Üye

kızıl gezegen

Felsefe.net
Yeni Üye
önceki nick namem merih. giriş yapamıyorum hata 1417 . sitenizde arıza var

Alper

fadminfon
Onursal Üye
şu anda sorun düzelmiş olması lazım. Sorunun kaynagı Dil paketinden kaynaklı idi yani bazı üyelerde dil paketi standartı kullanırken bazıları ingilizce dil paketinde kalmıştı şu anda ben giremeyen sorun yasayanların dil paketlerini güncelledim standart olarak sorunsuz girebilecegini düşünüyorum tekrar hata alırsanız lütfen bildirin arkadaşlar.
Profili ve forumu ingilizce görenler ister bize bildirsinler isterlerse şu yolu takip ederek kendileri düzeltebilirler.

sol üstteki Profiliniz yazısına tıklayıp ordan seçenekleri düzenle diyoruz sayfayı aşagı dogru çektigimizde dil paketi geliyor ordan Standartı kullan diyoruz ve türkçe dil paketine geçiyoruz.

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Bilhassa site icinden verilen linkler, ayni koyulastirilmis bir cumle gibi cikiyor ve daha onceki gozlemlere dayanarak ta, cogu okur/yazar arkadas verilen linklerin farkina varamiyor ve sanki yaziyi yazan yazarin, o cumleyi koyulastirdigini dusunuyor.

Mumkunse verilen linklerin, link oldugunu belirginlestiren bir teknik duzenleme yapilamaz mi?

Ozaman her okur/yazar koyulastirilmis cumle ile verilen link farkini daha net algilar.

Misal olarak asagiya bu basligin linkini verecegim.

http://www.felsefe.net/felsefenet-forumu-duyurulari/74655-forum-hatalari-hakkinda-4.html#post130498

(Yazi cevaplanmadan once verildiginde su sekilde cikiyor. Basinda http:// www ve basinda ve sonunda url] /url] ile birlikte.

felsefe.net/felsefenet-forumu-duyurulari/74655-forum-hatalari-hakkinda-4.html#post130498

Simdi de bunu cevapladiktan sonar cumleyi "kayit et" ile koyulastiracagim

Forum Hatalari Hakkinda

Belki koyulastirilmis cumle digerine nazaran daha koyu cikiyor ama bu fark edilmiyor.

Yani linkler ayni benim imzamdaki kelimeler gibi cikiyor.

Linklerin uzerine tutuldugunda kirmizi bir renge burunuyor.

Mesela linkler link eki ile birlikte duzenlenebilir, ya da kirmizi veya mavi yada baska bir renk yapiulabilir.

Genelde link rengi mavidir.

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Evrensel insanı forum hatası olarak kabul edemiyoruz değil mi?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç