Forum Değişikliği Fikirler ve Yardımlaşma (Geçici Konudur)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde phi tarafından oluşturulan Forum Değişikliği Fikirler ve Yardımlaşma (Geçici Konudur) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Forum Değişikliği Fikirler ve Yardımlaşma (Geçici Konudur)
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Arkadaslar forumumuz SMF scriptten VBullettin'e gecmistir. Oncelikle bu gecis esnasinda cektigini baglanti sorunlarindan oturu sizden ozur dileriz. Vbulletin forumlar arasinda en kullanisli luks ve daha modern olmasindan oturu tercihimizi bu yonde kullandik. Forumumuzda eksiklikler var tabii yavas yavas onlarida kapatmaya calisacagiz. Her turlu onerilerinizi ve yeni forumda yapmak istediginiz ayarlari buradan elimden geldigi kadar cevaplamaya calisacagim. Yeni profil ayarlarinizi yapmanizi tavsiye ederiz. Ayrica profilde fotograf albumu guruplar arkadaslar gibi cesitli bolumlerde bulunmaktadir. Buralarida kendinize uygun bir sekilde duzenleyebilirsiniz.
Ilgi ve alakaniz icin hepinize tesekkur eder; yaptigimiz ve yapacagimiz degisiklik veya yeniliklerin Felsefe.NET adina SIZIN icin SIZLERIN daha rahat ve kullanisli bir platformda bilgi alis verisi yapabilmeniz icin oldugunu hatirlatir hayirli formlar dileriz.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
her şeyden önce emeğinize sağlık diyerek teşekkür etmek istiyorum. genel olarak baktığımda bir husus dikkatimi çekti." kültür -sanat" bölümünün "öyküler" bölümü var iken bir de " düzyazı" bölümüne alt bölüm olarak "hikaye" bölümü eklenmiş. içerik olarak aynı gibi algıladım. algımda yanılmıyorsam bunlardan bir bölüm fazla olmuş derim. konuların dağılmasına neden olacak düşüncesindeyim.

başarılarınızın sürmesi dileğimle...

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Tesekkur ederim ilginiz icin, Kultur-Sanat altindaki Edebiyatin icine Hikayeler basligini aktardim.

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Öncelikle vbulletin'e geçmenize çok sevindim emeği geçen herkesin emeğine sağlık.Üyelik resminde problem yaşıyorum, yüklüyorum ama forumda resim çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Öncelikle vbulletin'e geçmenize çok sevindim emeği geçen herkesin emeğine sağlık.Üyelik resminde problem yaşıyorum, yüklüyorum ama forumda resim çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili Aksiyom; simdi tekrar deneyiniz?

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Evet yükleniyor.İlginiz için teşekkürler.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sizin için bir kaç püf noktası arkadaşlar yardımcı olacaktır. Burada profilimde yapabileceğiniz küçük ayarları anlatmaya çalıştım umarım işinize yarar.

Yazi karakter tablosu
ekleme

profilim/ayarlar ve ozellikler/ayarlari degistir/diger ayarlar/gelismis vb kodlarinin kullanimi
oradan WYSIWYG-Editör seciniz.

Saat ayari; eger bilgisayarinizin saati ile forumun saati birbirine uymuyorsa;

profilim/ayarlar ve ozellikler/ayarlari değiştir/saat ve tarih ayarları/zaman ayarini GMT 2 Kallingrad, South Africa

yapiniz.

profilim/ayarlar ve özellikler/üye resmini değiştir/avatarımı göster (kutusu tıklı olmalı) ekle yapiniz.

(not avatarlarınıza .gif yani hareketli resimler animasyonlar ekleyebilirsiniz lakin boyutu 200*200 ve bundan küçük olmalı aksi takdirde hareket etmez)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar