Felsefe.NET 'in yeni görünümü hakkında düşünceleriniz

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Felsefe.NET 'in yeni görünümü hakkında düşünceleriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,556 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Felsefe.NET 'in yeni görünümü hakkında düşünceleriniz
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Sevgili Felsefe.NET üyeleri, Forumumuzun sistemini gördüğünüz üzere komple değiştirdik. Bizler bunu iyi olduğunu düşündüğümüz için yaptık fakat sizlerin de düşüncelerini bilmek istiyoruz. Her geçen gün yeni bir özellik eklemeye çalışıyoruz.

Şu anki hali görünüm açısından son hali diyebilirim yeni eklenecek eklentileri bir kenara bırakırsak.

Şimdi sizden forumun görünümü ve işlevselliği hakkında düşüncelerinizi/eleştirilerinizi yazmanızı isteyeceğim. Bu görüşleriniz sayesinde daha verimli olacağız.

Üşenmeyin, yazın:)

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
emeğinize sağlık, ikonların ortak dilde görünmesine kişisel olrak çok sevindim. başarılarınızın sürmesi dileğimle...ancak bir önerim olacak; şöyle ki, önceki formatta sol tarafın kapladığı alan forumlara ayrıldığı için forum yazıları daha ferah görünmekteydi. oysa şimdi forum alanı daralmış gibi. bana mı öyle geliyor bilemiyorum.

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Bu bu sol alan konusunda eleştirine katılıyorum nejdet, fakat bu sol alan bu temanın da default ozelliği. Kaldırabilirsek, böyle bir imkan var ise kaldırmayı düşünüyorum ben de...

emeğinize sağlık, ikonların ortak dilde görünmesine kişisel olrak çok sevindim. başarılarınızın sürmesi dileğimle...ancak bir önerim olacak; şöyle ki, önceki formatta sol tarafın kapladığı alan forumlara ayrıldığı için forum yazıları daha ferah görünmekteydi. oysa şimdi forum alanı daralmış gibi. bana mı öyle geliyor bilemiyorum.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
teşekkürler sevgili Mustafa,
gözlerimiz bu şekle de alışacaktır; olmuyorsa bunu sorun yapmayacağımı iletmek isterim.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Sol tarafı kaldıramayız çünkü üye kayıt bölümü orada şablon ile tamamiyle oynamak gerekiyor profesyonel bir uğraş gerektiriyor. Şahsım adına yeni temamızı çok beğendim bir kaç editten sonra daha da güzel dinamik ve oturaklı hale geçecektir.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
sevgili Canismajoris,
o zaman sorun yok demektir. ancak bir önerim daha olacak. çok karıştım biliyorum. son yorum ve aktarılanlar hemen görülebilecek durumda olursa , önceki formatta olduğu gibi, bu okuyucuya zaman kazandıracaktır. bu konuda yapılacak bir şey var mı?

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Üst menü de "yeni mesajlar" başlığı var nejdet, orada görebilirsin:) diğer topx menusu cok fazla uzattı siteyi aşağıya doğru o yuzden deactive ettim geçici olarak.

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
köşe bucak saklayıp beni neden bu kadar yorarsınız bilmem! gördüm Mustafa, sağol...şimdi tamamdır.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Evet bu kadar uğraştan sonra gerçekten emeğin karşılığını almak bizi onure edecektir, görünende o ki birşeylerden fedakarlık yapmadan hiç birşey elde edilmiyor. Forumu geliştirmede, güzelleştirmede, gecesini gündüzüne katan, yorumları ile bizleri destekleyen, bizleri asla yalnız bırakmayan sizlere teşekkürü borç biliriz. Felsefe.NET en güzele, en aranana, en ideale ve en kaliteliye doğru sizlerin sayesinde ve sizler ile gelecektir. Umarım yapılan deşiklikleri beğenir, beğenmediğiniz yerleri bizlere iletirsiniz...
Sevgilerimle...

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
Herşey mükemmel ve felsefe.net 'e yakışır bir forum emeği geçen herkesin emeğine yüreğine sağlık.Saygılarımla.

aristo

Felsefe.net
Yeni Üye
merhaba,yeni temanız güzel içdeki beyaz tonla css body dış tonu biraz daha dengeli olursa daha ii olur diye düşünüyorum..

başarılar...

köle

Üye
Yeni Üye
Sol paneldeki son konular kısmı eskiden en alttaki son msglar ile aynı işlevi mi görüyor?

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Evet, işlev olarak aynı fakat nüans şu son mesaj değilde son açılan konuyu gösteriyor.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
O eklentimiz var fakat forumun alt tarafında gösteriyor aktif etmedik, şu bölümler kısmına taşıyabilirsek üst tarafta girilen en son mesajlar alt kısmında da açılan yeni konular olursa daha şık durur diye düşünüyorum. Çalışmalarını yapacağız en kısa zamanda.

Aksiyom

Düşünür Üye
Yeni Üye
O eklentimiz var fakat forumun alt tarafında gösteriyor aktif etmedik, şu bölümler kısmına taşıyabilirsek üst tarafta girilen en son mesajlar alt kısmında da açılan yeni konular olursa daha şık durur diye düşünüyorum. Çalışmalarını yapacağız en kısa zamanda.

Evet öylede çok daha iyi olur.İlginiz için teşekkürler.
Saygılarımla.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Ayrıca yukarıda Profilim / Üye Listesi / Son Yazılar bölümünde o gün yazılan yeni mesajları görebilirsiniz.

F

faust

Ziyaretçi
Yeni tasarımı gayet sağlıklı özellikle konu başlıklarının sık aralıklarla belirgin oluşu,teşekkürler felsefe.net yöneticilerine.

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
emeği geçen herkesin ellerine ve aklına sağlık. gerçi alışmam biraz zaman alacak ama.girinci siteye sanki başka bir yerdeymişim gibi geliyor yabancılık çekiyorum zamanla alışrız herhalde. alışkanlıklar insanı ne kadar etkliyor. ve vazgeçiyoruz. yerine birşey koymak eskinin yerine..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar