Felsefe.NET ' e eklenmesini istediğiniz başlıklar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Felsefe.NET ' e eklenmesini istediğiniz başlıklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,998 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Felsefe.NET ' e eklenmesini istediğiniz başlıklar
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efefel

mavimor

Kahin
Yeni Üye
Felsefe.NET'te olmasını istediğiniz başlıkları burada önerip tartışabiliriz.

efefel

Üye
Yeni Üye
Uğraştıran,eylenceli mantık sorularının sorulabileceği bir başlık olabilirmi,kimi zaman ben ihtiyaç duyuyorum ve bunu başka sitelerde aramak istemiyorum.
saygılar...

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhabalar,
Benim bir isteğim olacak. Sosyal bilimler konu başlığı alrında diğer sosyal bilimler bölümüne Dil bilimlerinin de eklenmesini öneriyorum ki felsefeye gönül vermiş bir kesimin ortak paylaşım alanlarıdnan birinde dil bilimlerine ayrıca bir forum alt başlığı açmak çok yerinde olacaktır. Bu başlık altında dillerin tarihsel gelişimleri, ünlü dil bilimciler, dil aileleri, etimotojik köken soruları gibi konular açıklanıp paylaşım daha da geniş seviyeye çıkarılabilir .
İlgililere.

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar,
Benim bir isteğim olacak. Sosyal bilimler konu başlığı alrında diğer sosyal bilimler bölümüne Dil bilimlerinin de eklenmesini öneriyorum ki felsefeye gönül vermiş bir kesimin ortak paylaşım alanlarıdnan birinde dil bilimlerine ayrıca bir forum alt başlığı açmak çok yerinde olacaktır. Bu başlık altında dillerin tarihsel gelişimleri, ünlü dil bilimciler, dil aileleri, etimotojik köken soruları gibi konular açıklanıp paylaşım daha da geniş seviyeye çıkarılabilir .
İlgililere.

Merhabalar. Isteginiz uzere dil bilimleri alt forumunu diger sosyal bilimler forumuna ekledim. Umarim elinizde materyaller vardir ve bizimle paylasirsiniz.

rainbow64

Meraklı Üye
Yeni Üye
Merhabalar. Isteginiz uzere dil bilimleri alt forumunu diger sosyal bilimler forumuna ekledim. Umarim elinizde materyaller vardir ve bizimle paylasirsiniz.
Tesekkür ederim. Paylaşımlara başladım. Umarım ilgilenen arkadaşlar için yararlı olur.

Turgut Saka

Sorgucu Üye
Yeni Üye
mesela "din düşmalığı" diye bir forum açılsın ya da "islam düşmanlığı" ya da "inanç düşmanlığı" artık siz karar verin. açıkçası artık "genel tartışma alanı"na her girdiğimde (nasıl rahatsız olmuyorsunuz anlamıyorum) başlıklar midemi bulandırmaya başladı cevaplar da öyle (kendi cevaplarım bile) neyi savunuyoruz...

K

kuzeys

Ziyaretçi
foruma embed edilmiş şekilde nasıl video yükleyebiliriz. dailymotion veya youtue gibi..

fides

Kahin
Yeni Üye
Kuzeys, öğrenmişsin zaten. Ama bilmeyenler için mesaj gönder panelindeki ikonlarda video logosu var "insert video" diye yazan yeri tıklayıp adresi oraya yapıştırdığın zaman gerekli paylaşım ekrana gömülecektir.(Buradaki site adlarına dikkat her siteyi kabul etmiyor.) Hadi rast gele...

efefel

Üye
Yeni Üye
Zeka geliştirici soruların sorulabildiği bir başlık beni çok sevindirir

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar