eşofman nedir ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde E Harfinden Nedir? Başlıkları kategorisinde 5N1K tarafından oluşturulan eşofman nedir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı E Harfinden Nedir? Başlıkları
Konu Başlığı eşofman nedir ?
Konbuyu başlatan 5N1K
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prens Ernak

5N1K

Kahin
Yeni Üye
Spor çalışmalarında giyilen, pamuklu veya sentetik kumaştan, iki parçalı giysi

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
dünyadaki savaşların, kıtlığın ve adaletsizliğin sona erdirilmesi için acilen tüm resmi kurum ve kuruluşlarda giyilmesi zorunlu hale getirilmesi gereken giyecek.

ben hayatımda siniri, stresi, sıkıntıyı bu kadar çabuk alan başka hiçbir şey görmedim. resmen vücudumdaki damarlar bir saniyede genişledi, yakamı sıkan eller çekildi. şu an kedi gibiyim kedi. bütün gün anasına sövdüğüm adam gelse şu an boynuna sarılırım "vay kanka naber?" diye.

bunu bütün gün giymeyerek çok büyük enayilik yapıyoruz ve bu enayiliği kabul etme cesaretini gösterecek bir babayiğit çıkmadı şimdiye kadar. oysa eminim ki tek ihtiyacımız olan bir kıvılcım. sonrasında meydanlar, okullar, plazalar, devlet daireleri, her yer ama her yer eşofmanlı insanlarla dolacak.

insanlar metrobüse binerken birbirini ezmeye çalışmayacak, yemeği artanlar açlarla paylaşacak, ırkçılık ortadan kalkacak, patronlar çalışanlarla iyi anlaşacak, sınıf ayrımı tarihe karışacak.

nasıl koştum geldim eve çıkarttım attım takım elbiseyi, çektim eşofmanlarımı ve şu an ban ki-moon'u arayıp:

-"bacanak inanılmaz çay yaptım petibor kap gel." diyesim geldi.

Bir eşofman bu kadar güzel tarif edilebilirdi...

Prens Ernak

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üniversite Bölümü
Tarih Öğretmenliği
Ünvan
Dr.
Yalnız sentetik olanını almayınız, çünkü teri emmez. Pamuklu olan eşofmanı tercih etmelisiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar