Esnaf şaşkın, çocuklar mutlu! :)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde MorteFlore tarafından oluşturulan Esnaf şaşkın, çocuklar mutlu! :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı Esnaf şaşkın, çocuklar mutlu! :)
Konbuyu başlatan MorteFlore
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MorteFlore

MorteFlore

Yeni üye
Yeni Üye
Taksim'de 35 Suriyeli çocuğa döner ısmarlayan kadın, hesabı ödemeden gitti!

Taksim’de Suriyeli çocuklara 35 döner ve ayran siparişi veren bir kadın, dövizciye uğrayacağını söyledikten sonra bir daha gelmedi. Toplam 275 lira tutarında ürün verdiğini belirten işyeri çalışanı, kadının ödeme için gelmediğini söyledi.

Taksim’de öğle saatlerinde ilginç bir olay yaşandı. Dönercilerin yanında dilenen Suriyeli çocukları gören bir kadın, dükkana girerek tüm Suriyeli çocuklara döner ve ayran vermesini söyledi. İşyeri çalışanı Cengiz Aydoğan, 35 et-tavuk döner ve ayranı hazırladı. Dönerleri dağıtmasını söyleyen kadın, üzerinde sadece Euro olduğunu, dövizi Türk Lirası'na çevirdikten sonra geleceğini belirtti. Bugün'de yer alan habere göre, tüm dönerleri veren işyeri sahibi, ayranları da ikram ettikten sonra kadını beklemeye başladı. Saatler geçmesine rağmen kadın bir daha gelmedi.

İşyerinde çalışan Cengiz Aydoğan, kadının işyerine gelerek Suriyeli çocuklaradöner sipariş verdiğini belirtti. Çalışanların 10’u et 25’i tavuk döner olmak üzere toplam 35 döner dağıttığını söyleyen Aydoğan, “Suriyeli çocuklara verdiklerimiz toplam 275 TL tutuyor. Üzerinde 200 Euro olduğunu Türk Lirası’na çevirip geleceğini söyledi. Fakat gelmedi.” dedi.

X

FAdmin
Onursal Üye
Fena taklaya getirmis esnafi.. :)

Neo

Yeni üye
Yeni Üye
Ben olsaydim ver ben bozarim derdim fena olmus :D

MorteFlore

Yeni üye
Yeni Üye
Taksim de ki esnafların günlük cirosuna baktığımız zaman, 200-300 TL gibi bir hesap diş aralığında ki artık bile sayılmaz. Eminim çocuklar o civarda her gün iç çeke çeke döner, kebap tezgahlarına bakıyordur. Doymuşlar, mutlu olmuşlar. Esnafın da hakkını helal etmesi kafii.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar