dünyanın en buyuk adamı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özgür.. tarafından oluşturulan dünyanın en buyuk adamı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,529 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı dünyanın en buyuk adamı
Konbuyu başlatan özgür..
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

özgür..

Felsefe.net
Yeni Üye
dünyanın en buyuk adamı Atatürk

fides

Kahin
Yeni Üye
Özgür.. defalarca uyardım seni özelden. Konularını ben kapattıkça sen açıyorsun. Türkçeye pek hakim değilsin belli. Ama forumun da kuralları var. Yazım ve noktalamaya dikkat etmenizi bekliyoruz. Ve senin yazılarında bu çarpıklık bir hayli fazla.Benim ısrarla uyarılarıma rağmen dikkat etmiyorsun.
Açılan konularda bir içerik olması gerekir mantıken. Ben bu açtığın konuda yoruma değer bir şey bulamıyorum.Ortada soru da yok görüş beklentisi de yok. Ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim. Senden ricam forumu bir süre okumakla yetin.Biraz daha Türkçeye hakim olduktan sonra konu aç. Böyle ne senin forumdakilere bir fikir faydan var ne de forumdakilerin sana.

iuflsfozkn

Düşünür Üye
Yeni Üye
fides gibi iyi ve toleranslı bir admin i bulmak kolay değil...bence fides i dinlesen iyi olur...

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Fides çok toleranslı ama özgür.. de çok inatçı. Mesela bu konuyu 4. kez açtı özgür.. Ama fides haklı, önce Türkçe'ye hakim olman gerek.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Böyle paylaşımlar ve konular görmek güzel. Çok teşekkürler

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar