Doktor ve yolunu kaybeden hasta

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde şehrin yabancısı tarafından oluşturulan Doktor ve yolunu kaybeden hasta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,225 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Doktor ve yolunu kaybeden hasta
Konbuyu başlatan şehrin yabancısı
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şehrin yabancısı

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
genç adam yanında güzel bir hatunla doktor muayehanesine girer. doktora; doktorcuğum biz yeni evliyiz,eşim çok istediği halde ilişkiye giremiyoruz,''ne olur bir muayane ediver''der.
doktor adamı muayene eder.bir şey göremez. sonra şimdi size bir iğne yapacağım bu ilaç iyi gelecek der. zaten kimsecikler de yok içeri girer tekrar denersiniz der. ben paravanın arkasında şuracıkta otururum..
gençler paravanın arkasına geçer, deneme başlar.faliyet başlar bir saat geçer.doktor beklemekten sıkılır.evli sandığı çifte hadi çıkın artık der. çıkarlar perişan bir vaziyette..
erkek doktora sorar neyim varmış, doktor by. iyileştim galiba.. doktor; valla bu tamamen psikolojik.ben sizi kandırdım ilaç diye saf su şırınga ettim. netice maydanda..
doktorcuğum valla bende sizi kandırdım. ben aslında hasta falan değilim,bu dilberle yolda tanıştık,götürecek yer yoktu.burayı düşünmütüm.. iyi yapmışım değilmi..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar