Değişik nick kullanımı/itiraf

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ls2 tarafından oluşturulan Değişik nick kullanımı\/itiraf başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,802 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Değişik nick kullanımı\/itiraf
Konbuyu başlatan ls2
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

ls2

Kahin
Onursal Üye
Şimdi baktım 2012 de üye olmuşum foruma. donkişot nicki ile.

Evrensele İnsan nickli üyeye dalaşmak için başka nicklerle giriş yapmaya başlamıştım siteye. sonra yönetime kızdıgımda oldu gene değişik nickler. sonra eğlence olsun diye değişik nickler, can sıkıntısından değişik nickler. kaç tane nick aldım hatırlamıyorum bile.
en son kızıp gittimdi. şimdi baktım 9 ay ara vermişim. son kulladığım nick bu. aslında hiç dönmücektim. ama bu sitede anım çok,bu siteye duygum çok. çok şey kattı bana bu site. kendimle boğuşmamda çok yardımcı oldu. bu itirafı yapmayı borç bildim kendime.

birazdan donkişot nicki ile girecem bakalım çift üyelik tarayıcısı kaç nick bildirecek :)

ls2

Kahin
Onursal Üye
Şahsen fazla nik kullanımına karşı olan ben bile, ikinci bir nik almaya mecbur kaldım ama etik bulmuyor ve fazla nik kullananları şiddetle kınıyorum.:) Bu bir hastalık bence.:)

Olm hastamısın nabıyon diye kendi kendime söylendiğim oldu bi dönem. ama sonuçta o dönem kısa sürdü. sanal alem ister istemez bozuyormuş insanı. yaşadık gördük. ama artık geride kaldı diye umuyorum. zaten eski coşkumda yok,olgunlaştım. evrensel gibi biri çıksa karşıma bu kez bu kadar takıntı yapmam kuvvetle muhtemel.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Olm hastamısın nabıyon diye kendi kendime söylendiğim oldu bi dönem. ama sonuçta o dönem kısa sürdü. sanal alem ister istemez bozuyormuş insanı. yaşadık gördük. ama artık geride kaldı diye umuyorum. zaten eski coşkumda yok,olgunlaştım. evrensel gibi biri çıksa karşıma bu kez bu kadar takıntı yapmam kuvvetle muhtemel.

Evrensel hayatını kaybetti, biliyorsun değil mi? Şahsen onunla uğraşmayı hepimiz severdik çünkü sinirlenince komik oluyordu.

Olgunlaşmak insanı daha anlayışlı birisi yapıyor galiba, empati yeteneğimiz gelişiyor.

ls2

Kahin
Onursal Üye
Evrensel hayatını kaybetti, biliyorsun değil mi? Şahsen onunla uğraşmayı hepimiz severdik çünkü sinirlenince komik oluyordu.

Olgunlaşmak insanı daha anlayışlı birisi yapıyor galiba, empati yeteneğimiz gelişiyor.

Biliyorum. eyvallah.

ozgurlukveadam

Felsefe.net
Yeni Üye
Evrensel insan vefat mı etti yani ama ben onu baska forumlarda görüyordum
çok üzüldüm...iyi biriydi....

meyelan

Filozof
Yeni Üye
Amann beya uğraşıp durmayayım kim olduğunuzu yazıverinde :confused:

X

FAdmin
Onursal Üye
Muhterem bundan sonra kullanacagin nicki bana bildir, diger kullanici adini ona linkleyelim.

ozgurlukveadam

Felsefe.net
Yeni Üye
Mekanı cennet olsun çok üzüldüm ölüm olmasa sevdiklerimizden ayrılmasak çok güzel olucaktı ama malesef ölüm var...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
sanalmanik ve sanal manik aynı bilgisayarı kullanıyor ya da çift üyeliğe sahip.
sanal manik benim ikinci nickim itiraf edebilirim..

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Nik değiştirmek bana yakışmadı kabul ediyorum ama o an için geçerli sebeplerim vardı, lamei denen nikten rahatsız olmuştum ve uzun süre giriş yapmadım fakat sonrasında siteye gelmemek yerine çözümü nik değiştirmekte buldum.

X arkadaşımız iki nikimi birleştirebilsin diye dün dedektöre takıldım yoksa çoğu üye ben olduğumun farkındaydı.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Nik değiştirmek bana yakışmadı kabul ediyorum ama o an için geçerli sebeplerim vardı, lamei denen nikten rahatsız olmuştum ve uzun süre giriş yapmadım fakat sonrasında siteye gelmemek yerine çözümü nik değiştirmekte buldum.

X arkadaşımız iki nikimi birleştirebilsin diye dün dedektöre takıldım yoksa çoğu üye ben olduğumun farkındaydı.

Nick değiştirin,guest girin ama girin bu platforma,uzak kalmayın.Adamlar böyle bir fırsatı sunmuşlar ve belli başlı olması gereken kurallara riayet ettikçe şutlanmıyorsun,özgürsün yani.

Burada felsefenin entel kesiminin olduğunu da sanmıyorum.Ha illaki gelip iki terminolojik caka satıp gidiyorlar o ayrı.Gerisi hayatın içinden belki biraz daha bilgi birikimli insanlar.

Yine de böyle ortamların zenginleşmesi,bilinmesi,yaşatılması faydalı olur.

Yeşerelim,yeşertelim.

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
Nick değiştirin,guest girin ama girin bu platforma,uzak kalmayın.Adamlar böyle bir fırsatı sunmuşlar ve belli başlı olması gereken kurallara riayet ettikçe şutlanmıyorsun,özgürsün yani.

Burada felsefenin entel kesiminin olduğunu da sanmıyorum.Ha illaki gelip iki terminolojik caka satıp gidiyorlar o ayrı.Gerisi hayatın içinden belki biraz daha bilgi birikimli insanlar.
Yine de böyle ortamların zenginleşmesi,bilinmesi,yaşatılması faydalı olur.

Yeşerelim,yeşertelim.

Lamei ile sorun yaşadığımda senle de yaşamıştım hatta ikinizin aynı kişi olduğunu iddia etmiştim, her neyse uzatmaya gerek yok aslında konu kapandı.

Felsefe sitesi olduğu için zaman ayırmaya çalışıyorum yoksa sosyal medyayı çok takip eden ve seven birisi değilim. Dilerim eski üyelerin hepsi dönüş yapar ya da yeniler katılmaya devam eder ve daha da zenginleşir.

ls2

Kahin
Onursal Üye
ben bir dönem bu sitede yalan dolan işler yaptım. bu başlıktada itiraf ettim. başkada günahım yoktur. burada sadece KENDİ duygu ve düşüncelerini paylaşan bir üyeyim. siyasetle de işim olmaz,sadece kendimce doğru olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim şeyleri yazarım..

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Eski nick'im ,kel_gobekli_iki_bebekli_adam. İtiraf ediyorum

kahin

Kahin
Yeni Üye
evrensel insan abimiz 62 yaşında hayatını kaybetti,eşşiz biriydi saygı duyduğum ender insanlardandı,
gerçek ismini çok uğraşsamda bir türlü öğrenemedim, belkide sanal alemde ciddi ciddi tek rakibim en iyi ve en güçlü rakibim ve dostumdu tek bildiğim,ingilterede bir hastanede öldüğüdür,onunla tekrar
karşılaşmak ve kaldığımız rekabete yeniden devam etmeyi çok isterdim..

kahin

Kahin
Yeni Üye
onursal üye nasıl?olunuyor,paralı üyelikmi?yani wip üyelikmi? bu konuda kim?açıklama yapıcak..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar