Cep Telefonu TREXX Projesi...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Cep Telefonu TREXX Projesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 285 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Cep Telefonu TREXX Projesi...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Görsel 1
tepegöz.png
Görsel 2
çift ekran.png

Artık sıradanlıktan basitlikten ve sürekli aynı teknolojileri kullanmaktan sıkılmadık mı ??
Evet dediğinizi duyar gibiyim bende sizlerle aynı fikirdeyim farklı bir kombinasyon ve konsept denemek gerekiyor ve bu konbinasyon 2 li olmalı ve her ikiside birbirinden ayrı kombinasyonda olması gerekir

Bende böyle bir düşünce ve ana fikir düşüncesiyle yola çıktım bir önceki projem olan WİTA projesinde de 2 farklı kombinasyon ve konsept uyguladım ama bunu 5 farklı kombinasyon edebileceğimi düşündüm evet bu cep telefonunuda 5 farklı kombın ıle çeşitlendirebileceğimi sizlere açık yüreklilikle söyleyebilirim fakat ben sizlere bugün bu projeyide 2 kombinasyonlu sunmak istiyorum..Geri kalan kombinler benim zihin hafızamda saklı olsun :) Bu projeleri sunuyorum çünkü beynimde çok yer kaplıyorlar :) yeni projeler için zihnimde yeni yerler açmam gerekiyordu hemde 4 proje sunacağım değip sizlere söz vermiştim ama ben sizlere 2 günde sözümüde aşıp 5 proje sundum ve bunun mutlulugu ıcındeyım ...

Zıhnımde buyuk yer kaplayan Paletsız Tank projem var bunada ısım olarak TIGER-X koydum ismi degısır degısmez bilemem ama zihnimde çok yer kaplıyor hergun zıhnımde yenı bkır parça ekleyıp duruyorum fakat bu projeyı paylaşmakta kararsızım Devamında FX-1 ve FX-2 Projelerını sunmuştum benım ıcın bu 2 proje buyuk projeler ve cılgın projelerdı sımdı zıhnımde FX-3 projesı var ve bu da yer kaplıyor sorun sunmakta değil sorun ana fıkrı tam anlamıyla görselle buluşturup sunumlayabılmekte anlatım olsa gostererek daha net sunabılırdım ama yazılarla ve gorselle kolay olmuyor...Neyse FX-2 yı bılmeyenler ıcın bugun aktıfler sıteden öyle çıkarım

Konuya dönelim..

2 FARKLI Kombin olan TREXX Projesinin ilk görselini anlatmak istiyorum...

İlk görselde telefon arkasında bir kamera dizaynı nı göreceksiniz bu dizayn tamamiyle Tepe GÖZ kameralarının Telefona entegresi diyebilirim...Bu tepe gözler ANKA larda da var yani İHA larda bunun telefona uyarlanması dıyebılırım daha da bır mınıklesmıs halı de dıyebılırım...

TREXX dekı bu tepe göz kamerası ıle ve zoom özellıgı ve cozunurlugu ıle artık telefon cekımlerınızı ıstedıgınız açıdan çekebılme özellıgıne sahıp olacaksınız tepe göz kameraların özellıgı 360 derece açıyla farklılıklar oluşturmasıdır Biz burada 180 DERECE açı kullacağız diyebilirim ben görselde arka kamerada sundum ama ön kamerada da tepe göz kullanarak artık SELFI yı daha rahat ve kolay çekme ımkanınız olacak ıcındekı dıjıtal orjınal bır yazılım ıle selfı cekme acısını sız degıl elınızdekı tepe göz olan cep telefonu kamerası saglayacak yanı SELFI ıcın yada Arka kamera ıcın saga sola one gerı kaymayacaksınız bu kamera sıze ıstedıgınız acıdan goruntu yakalayabılmenıze yardımcı olacak Teknık bır donanım ıle açıları daha rahat ve kolay ayarlayabılecesınız kanaatındeyım bence bu özellık bır cok kollaylık saglarken bır cok acıdanda sızlere yeni nesil teknolojileri daha keyifli kullanmanıza olanak sağlayacaktır kanaatindeyim...

Gelelim diğer görselimiz olan 2.kombinimizi anlatmaya..

Bu kombınasyonda ki yani 2.görselde ki farklı bir açı gözünüze çarpıyor değil mii??
Aynen öyle aslında elinizde 1.5 telefon olmuş olmasıdır bundaki kolaylıkları anlatmakla bıtıremem ben sadece yuzeysel bıraz da teknık anlatarak yazıları bıtırecegım telefonun yanında bulunan mını ekrar aslında sıze telefonu açmadan da kolaylık sağlayacak...

Yandakı mınık ekranı açmak ıcın dugmeye basacaksınız böylelıkle kızaklı bır sekılde mınık ekran sıze gelecek bu ekrandan goruntulu arama yapabılır muzık dınleyebılır kamera goruntusu alabılır mesaj yazabılırsınız ve sayısız bır kaç ozellıklerde saglayabılırsınız..

Bu mınık ekranın sıze sınıfında farklılık devamında telefonu açmadan anlık replık ve ıletımlerde kolaylık bununla bırlıkte dılersenız fılm bıle ızleme şansız olacak bu yetmezmış gıbı goruntu penceresınden de goruntulu kullanabılme ozellıgınız olacak ...

Aslında yenı bır dızayn ve konsept sıze bır cok açıdan kolaylık saglayabılecegı gıbı sızı farklı ve ozel kılacak ve IPHONE kullanıcılarından da bır adım daha ayrıcalıklı ve ozel olacaksınız ozellıkle tepe göz kamerası ve mını ekranlı olan 2 kombın ıle neden zıhınlerdekı ve akıllardakı fıkrın orjınlestırıp daha guzelını sunmuyoruz kı bunun ıcın onumuzde hıc bır engel yok...

Benım bır sloganım var o da şu...
Yenılıgı ıstıyorsak Dunyasını keşfetmeliyiz diye...

TREXX ın teknık detaylarına gırmek ıstemıyorum

Görsele fazla takılı kalmayın görseldeki ana fıkrı ve düşünceyi anlamanız ortaya sunulan profılı daha ıyı anlamanıza fayda veerecektır kanaatlerımı ıletıyorum..Bu konuda Vestel ve diğer firmaların ana fikri düşünmeleri gerektiğini söylemek isterim..

Böyle..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç