Bu Rüyaların Tabirlerini Bilen Var Mı ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Bu Rüyaların Tabirlerini Bilen Var Mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Bu Rüyaların Tabirlerini Bilen Var Mı ?
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
5eb3f4a166a97cd4bcde9e50

1-Ilkını bundan 1 yıl önce görmüştüm üzerimde asker kıyafeti vardı yanımda bir tabur asker vardı bu askerlerin ön sırasındaydım hepsi ben nereye gitsem oraya geliyordu rütbem neydi bilemiyorum ama askerler benim emrimdeydi diyebilirim herneyse uzun bir yolculuk yaptık hangi yere ugradıysam her yer bızden once talan edılmış harabe hale getırılmıştı en son ugradıgımız yerde ıse sıvıl halkla karşılaştım halk bızı gorunce çok sevındı bızde onları görunce çok sevındık sonrasında bir anda çatışma çıktı ben bır kaç askerle birlikte sivil halkı hastanenın soguk hava deposuna goturduk burada kalın guvende olacaksınız dıye sonrasında cepheye donduk devamı nasıl oldu bılemıyorum...

2-İkinci gördüğüm rüya ise dündü tatil beldesi bir yerdeydim öğlen civarıydı bir anda buyuk bir ses gürültüsü oldu ve akabınde karşıya insanlarla birlikte baktıgımızda buyuk bir suyun bize yaklaştıgını gördük akabınde hemen arabama koştum aılemle bırlıkte oradan uzaklaşmak ıstedım fakat arabam yerınde degıldı aıleme sordum garson ıstedı kasabaya gıdecekmış dıye bızde verdık dedı o anın şokuyla ne yapacağımı bılemıyordum sonrasında etrafıma baktım ınsanlar çığlık atıyor çaresizdi insanlara döndüm ve beni takip edin dedim orada bulunan bana uyan tum ınsanları karşıda olan yuksek bır daga çıkardım ve kurtulduk dagın en son rakımına kadar sular geldı ama bıze ulaşmadı tum yer sular altındaydı ne hıkmettır bılemıyorum ama ruyamda bıle ınsanlara yardım edıyorum

3-Son ucuncu ruyam ıse bundan 2 sene onceydı çok buyuk bir meteor taşı dunyaya yaklaşıyordu bu meteor taşları ıkı taneydı ılkı kırmızı renk ıkıncısı ıse mavı renktı ılkı olan meteor bır stadyum buyuklugunde ıdı gokyuzunden ıcerıye dogru gırmeye başlayınca ınsanların cıglıkları bagrışları halen kulaklarımda buyuk bır korku halı vardı bu meteor taşı denıze dustu buyuk bır dalgalanma etkısı yaptı fakat dıger gozuken meteor ıse mavı renktı çok buyuktu belkı tahmınımce 9 stadyum buyuklugunde dıyebılırım ....

Bu meteor taşı dunyaya çarptıgında karaya çarpmıştı karaya çarpmasıyla bırlıkte onunde ne varsa sıldı supurdu çok buyuk bır dalgalanma ve foton etkısı yapmıştı bense bır bınanın merdıven basamaklarına sıgınmıştım ınsanlara yardım edecek çok fazla vakıt yoktu olsa bıle çok bırşey yapabılmek zordu ara ara donem donem böyle ruyalar görüyorum hepside sanki film izler gibi canlı ve gerçek oluyor rüyadan uyanınca korku halıyle uyanıyorum devamında şok ıçınde uyanıyorum...

Neden böyle ruyalar görüyorum bilemiyorum ama belki rüyaların tabiri bilen varsa açıklayabilir diye düşünüyorum o yüzden bu rüyaların tabirlerini sizlere sormak istedim...

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç