Bir Baligim Var

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde phi tarafından oluşturulan Bir Baligim Var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Bir Baligim Var
Konbuyu başlatan phi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

phi

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba. Bir baligim var siyah renk cinsini bilmiyorum fanusta yasiyor. Adi Sebastian. 3 aydir yasamini surdurmekte.

Sebastian'dan elimle fanusa dokundugumda yada ne bileyim siyah renk harici ne ile olursa olsun fanusun kenarinda hareket ettirdigimde tepki alamiyorum. Normal seyrinde durusuna yada yuzmesine devam ediyor. Ne zaman ki siyah renkli birsey gostereyim hemen kaciyor tepki veriyor. Bunun sebebi sizce nedir?

fides

Kahin
Yeni Üye
Balığın fotoğrafını eklersen daha doğru cevaplar geleceği kanısındayım.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
görebildiğim kadarı ile balığın "astronot",bu cinsler yırtıcıdır,herhalde siyah gördüğünde kendi cinsinden bir yırtıcı gördüğünü zannediyor...

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
belki, doğası gereği balık olmak -kendi sularında yüzmek, bir fanusun içinde olmamak- istiyordur... kendi iradesinin hiçesayılarak ,fanusa kapatılmasını protesto ediyordur... balık olduğu için, gerçekten ''balık olmak'' hakkıdır ve onun kendi sularında, kendi olmasına olanak vermemek, bir hak ihlali/ hak gaspıdır... hatırlatmama gerek yok ki gasp ağır bir suçtur... ve sonuçta ve bir şekilde adalet vardır/olmalıdır... sebastian'a hüznümle birlikte umutlarımı ve size öfkelerimi gönderiyorum...içtenlikle.....

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Konu kaldığı yerden devam edebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar