ben oşın

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde Ocean tarafından oluşturulan ben oşın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,520 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı ben oşın
Konbuyu başlatan Ocean
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aze

Ocean

Üye
Yeni Üye
Dibinden ayrılmayan biri kovalanmaz,doğal olarak.

@esekherif beyefendi, inanmayın kendilerine.

ahahah ben mi dibinizden ayrılmıyorum ? hanımefendi, forumda kendinizi soğuk gösteriyorsunuz ama bana gelince gülücükler saçıyorsunuz. yani bunda utanılacak ne var ? ben de eli ayağı düzgün bir insanım neticede, benden hoşlanmış olabilirsiniz, gönül bu elmasa da konar, pırlantaya da.

Aze

Üye
Yeni Üye
@esekherif beyefendi, inanmayın kendilerine.

ahahah ben mi dibinizden ayrılmıyorum ? hanımefendi, forumda kendinizi soğuk gösteriyorsunuz ama bana gelince gülücükler saçıyorsunuz. yani bunda utanılacak ne var ? ben de eli ayağı düzgün bir insanım neticede, benden hoşlanmış olabilirsiniz, gönül bu elmasa da konar, pırlantaya da.

Ne der Aze, koca bir lol kere lol.
Egonuzla birlikte mutluluklar dilerim.
Peşimde koştuğunuz yıllara yazık üzüldüm.

Ocean

Üye
Yeni Üye

beni tanıyanlar bilir ben egoist biri olmadığımı ego ile özgüveni bir birine karıştırıyor olabilirsiniz hanımefendi. ha özgüvenim yerindedir evet. biri kendinin farkında olmak, diğeri ise kendini bilmezliktir. özgüveni eksik olan insanlar egoya sığınır. ayrıca ben on numara gamsızımdır da, kimsenin peşinden koşmam hıııh.

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye

[MENTION=4929]Ocean[/MENTION] , biri bana bunları söyleyecek hemen evangalistlerle bir olup armegeddonu başlatırım. Yansın dünya derim !

Ocean

Üye
Yeni Üye
@Ocean , biri bana bunları söyleyecek hemen evangalistlerle bir olup armegeddonu başlatırım. Yansın dünya derim !

beyefendi, beni üçüncü sınıf fransız erkekleriyle karıştırıyor, kendini ingiliz kraliyet ailesindeki prenses sandığı gibi.

Aze

Üye
Yeni Üye
[MENTION=4929]Ocean[/MENTION] , biri bana bunları söyleyecek hemen evangalistlerle bir olup armegeddonu başlatırım. Yansın dünya derim !

Bildiğim kadarıyla kendisinin din ile bir ilgisi yoktu ama Gülen ile alakasını öğrenmek ileride işime yarayacak teşekkür ederim.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 01:28 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 01:25 ----------

beyefendi, beni üçüncü sınıf fransız erkekleriyle karıştırıyor, kendini ingiliz kraliyet ailesindeki prenses sandığı gibi.

Prenses mi? Ben kendimi kraliçe olarak görüyorum kelimelerinize dikkat edin kendinizi giyotin ile karşı karşıya bulmanızı istemem.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç