ben oşın

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde Ocean tarafından oluşturulan ben oşın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,517 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı ben oşın
Konbuyu başlatan Ocean
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aze

Ocean

Üye
Yeni Üye
kızlar selam yazıyor bir sürü cevap ve beğeni alıyor.
ben yazsam kaç tane alırım acaba ?

X

FAdmin
Onursal Üye
Bitane benden gelsin damat

Mara

Üye
Yeni Üye
Forumda cinsiyetçi yaklaşımı desteklemiyoruz [MENTION=4929]Ocean[/MENTION] lütfen bu tarz polemik oluşturacak söylemlerde bulunmayalım :))

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
Hoş geldin. 3. like de benden gelsin madem. :p

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Kendini [MENTION=6639]kLara[/MENTION]cığımla kıyaslama olm!

Aze

Üye
Yeni Üye
Hayret,konunun içeriğinde kesin kendi fotoğrafını paylaştığını düşünmüştüm şaşırdım.

Ocean

Üye
Yeni Üye
Hayret,konunun içeriğinde kesin kendi fotoğrafını paylaştığını düşünmüştüm şaşırdım.

özelden size atıyorum hanımefendi fotoğraflarımı, sizi yanıltmış olmayayım. siz her şeyin en iyisini sık sık bilirsiniz.

Aze

Üye
Yeni Üye
özelden size atıyorum hanımefendi fotoğraflarımı, sizi yanıltmış olmayayım. siz her şeyin en iyisini sık sık bilirsiniz.

Şuan tepki ver butonuna o kadar ihtiyacım var ki anlatamam.
Hoşça kalın.

Ocean

Üye
Yeni Üye
Şuan tepki ver butonuna o kadar ihtiyacım var ki anlatamam.
Hoşça kalın.

özelden çok yakışıklı olduğumu söylerken böyle değildik ama ne oldu da aramıza kara kedi girdi [MENTION=6624]Aze[/MENTION] hanımefendi ?

Aze

Üye
Yeni Üye
özelden çok yakışıklı olduğumu söylerken böyle değildik ama ne oldu da aramıza kara kedi girdi [MENTION=6624]Aze[/MENTION] hanımefendi ?

Gerçekten çok ayıp,bana özel mesajlarda methiyeler dizen efendime söyleyeyim akrostiş yazıp,keşke nickin aze yerine daha uzun bir isim olsaydı da sayfalarca yazsaydım diyen adam şimdi bana neler diyor.İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz beyefendi,kanıtlarla konuşun öyle bir şey dedim mi demedim mi hadi bakalım hodri meydan.

Ocean

Üye
Yeni Üye
Gerçekten çok ayıp,bana özel mesajlarda methiyeler dizen efendime söyleyeyim akrostiş yazıp,keşke nickin aze yerine daha uzun bir isim olsaydı da sayfalarca yazsaydım diyen adam şimdi bana neler diyor.İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz beyefendi,kanıtlarla konuşun öyle bir şey dedim mi demedim mi hadi bakalım hodri meydan.

tamam yazdım, yazmadım demiyorum ama hanımefendi, siz de bana karşı boş değildiniz şimdi itiraf edin. biz belgelerle konuşuruz.

AzX9Vr.png

Son düzenleme:

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Lan [MENTION=6624]Aze[/MENTION] kimonosunu giydi , mınçıkasını hazırlıyor kaç buradan.

Aze

Üye
Yeni Üye
tamam yazdım, yazmadım demiyorum ama hanımefendi, siz de bana karşı boş değildiniz şimdi itiraf edin. biz belgelerle konuşuruz.

AzX9Vr.png

Ahahaha böyle bir şey bekliyordum ama yalnız şöyle bir şey var ben smiley kullanmam ben değilim bu kişi yazı dili benim değil. Ne kadar samimiyetsiz cümleler resmen ağır suçlamalar ile karşı karşıyayım forumda yansıttığım soğuk duruşumu bozuyorsunuz.

Esekherif beyefendi benim böyle bir şey yaptığımı gerçekten düşünüyor musunuz?

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Ahahaha böyle bir şey bekliyordum ama yalnız şöyle bir şey var ben smiley kullanmam ben değilim bu kişi yazı dili benim değil. Ne kadar samimiyetsiz cümleler resmen ağır suçlamalar ile karşı karşıyayım forumda yansıttığım soğuk duruşumu bozuyorsunuz.

Esekherif beyefendi benim böyle bir şey yaptığımı gerçekten düşünüyor musunuz?

Roden gibi iki avucumu yanaklarıma yastık yaparak düşündüm. Sonra dönüp dedim ki ; Hiyaaaaaaaaaaa! Oyşinı kovalıyor olman gerekirdir şu an.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç