ask! olmasaydi.iradenin ozgur olduguna inanirdim.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ignostik üye tarafından oluşturulan ask! olmasaydi.iradenin ozgur olduguna inanirdim. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 286 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı ask! olmasaydi.iradenin ozgur olduguna inanirdim.
Konbuyu başlatan ignostik üye
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ignostik üye

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Bu gerceklik iradenin mantigina acikca zit bir reeluzm olusturur.gulek icin bir nede
ninuz olmak zorundadir.gulersiniz.aglamak icinde bur nedeniniz olmak zorundadir ve aglarsiniz.bu nedenler zihninizden yani iradenizdn bagimsiz degillerdir.ama.asik olmayi iradeniz secmez.yeri ve zamani gelince tipki programlanmis bir neden gibi cirkin yada guzel bur kadina delicesine asuk olursunuz.bu ask sizi ve
Yasaminizi bir kabusa cevirir.artik gizemli burseyin etkisi altina g irmissinizdir.isin en ilginc yani herkes asik olamaz.birsey askin iradesini bile kontrol eder.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Ben sizler gibi degilim.felsefeyi gercek kaynagindan ogrenerek yasadim.tipki filozoflar gibide hala yasuyorum.benim icin gercek felsefe.yasamdir.ben yasami irdeler ve sorgularim.benim bir amacim var.gercegi ne pahasina olursa olsun bulmak.evren uye benim hocamdir.bende onun izinde gidiyorum epistemilojiyi yasamla birlestirerek.

ignostik üye

Filozof
Uzaklaştırılmış
Üniversite Bölümü
felsefe
Cok zor sartlar altinda yaziyorum.kucuk bir koydeyim.insan denilen canlidan uzagim.telefonumu n tuslari arizali bu yuzden imla hatalari olabilir.anlayisiniz icin saygilarimi sunuyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar