Akıllı Evler dizisi Menta projesi 1..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Akıllı Evler dizisi Menta projesi 1.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 382 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Akıllı Evler dizisi Menta projesi 1..
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
sigortakutu_urun.png

Bu projede tamamiyle Akıllı evler dizisinin ilki olan bir proje bu projede anlatmak istediğim esas ana fikir Sigorta kutusuna baglı olan elektiriğin ilk geldiği anda ki olan yere bir düzenek kurup oluşturmak hayatımızda çok fazla yer edinen bataryaların çeşitli ve farklı alanlarda da kullanılması gerektiğini ve gelecekte ki akıllı evlerin birer parçası olması gerektiğini düşünen biriyim..

Bataryaları sınıflandırarak çeşitlendirmek ve bunu gerek tv lerde gereksede evin ihtiyaç ve gereksinimlerinde kullanmak gerektiğini düşünüyorum görselleri basit bir şekilde kullanıyorum ki ana fikri akılda kalan şekilde göstermek istiyorum...

Bataryalar ve bununla birlikte gelen elektirik teknolojiside cabası diyerekten bu ana sıgorta girişinin hemen içinde yada sonrasında bir şarj edebilen bir batarya duzenegi kullanarak akıllı evlerin yeni nesil evlerin artık batarya şarj edebilen olmasını dusundum....

Bu teknoloji ile birlikte kendi kendini şarj edebilen teknoloji sayesinde mahallenizde elektirik kesildiğinde bile yada semtinizde elektirik kesildiğinde bile şarj bataryası ile 1 saat kullanabileceğiniz bir elektiriniz olacak böylelikle jeneratöre çok fazla evlerinizde ihtiyaç duymayacaksınız sisteminiz 3 asamadaki bölgeye elektirik verecek...

tv --oturma odası ve ısıklandırması ve son olarak buzdolabı na elektırık verecek sıstem elektırık duzenegı buraya kurgulanacak boylelıkle buzdolabınızda urunler bozulmayacak oturma odanız elektırıksız ısıksız kalmayacak ve son olarak sevdığınız dızılerınızı 1 saat boyunca kaçırmayacaksınız...

Sureyı 1 saat verdım bataryalar ılerıde cesıtlenebılır ve gelıstırılırse belkı gelecekte 5 kombınasyona devamında 3 saat elektırıgede kavusabılırsınız..

Basıt ama bır o kadar da faydalı bır duzenek projesı ıle yenı neslın akıllı evler projesı dıyebılırım....Akıllı evler dızıs dedım cunku aklımda bır cok degısık akıllı evler dızılerı var bu sadece ılkı dıyebılırım..

Bataryanızın ıcınde ne kadar kaldıgını gosterır bır ornek resımde sıgorta uzerıne ekledım soyledıgım uzere olmayanı ılk defa olacak olanı sunmak benım favorılerım arasında herkesın yaptıgını uretmek kolay olan önemlı olan olmayanı ve ılk defa olacak olanı uretmek bence en zor ve en ıyı olanı dıyebılırım..

Böyle.

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Bu proje aslında uygulamaya geçtiğinde oldukça fark için farkındalık oluşturacağı kanaatindeyim yapmak için benden izin almanıza gerek yok paylaştıysam kullanmanız içindir :) Sadece tek isteğim projelere vermış olduğum isimleri canlı ve diri tutmanız başka bir isteğim yok..

Olurda proje olur ve kazanç sağlarsanız Yetim bir kardeşimi okutmanızı istiyorum ama yaptığınız iyilik gizli olsun olur mu..?

Böyle.

Leonardo18

Üye
Yeni Üye
Bunu ben bir yerde okumuştum. Gelecekte buna benzer elektrik ağını şarj edebilen, elektrik ağı ile sürekli alışveriş halinde araçlar / evler filan olacakmış. Bilim Teknik okur musunuz?

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Yok bilim teknik hiç okumadim fakat şunu soyleyebilirim gelecek yeniden sekillendiginde ezber aliskanliklarimiz olduğundan daha fazla değişecek diyebilirim

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Akıllı evler dızısıne yakında 2 farklı proje daha eklemek ıstıyorum sınıfının benzersızlerı dıyebılırım belkı basıt belkı detaylı bır proje ama en önemlısı farklı ve farkındalığını ortaya koyan 2 proje dıyebılırım zamanım olunca paylaşıcam ..

Böylesi

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç