Akıllı Evler dizisi Menta projesi 1..

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
sigortakutu_urun.png

Bu projede tamamiyle Akıllı evler dizisinin ilki olan bir proje bu projede anlatmak istediğim esas ana fikir Sigorta kutusuna baglı olan elektiriğin ilk geldiği anda ki olan yere bir düzenek kurup oluşturmak hayatımızda çok fazla yer edinen bataryaların çeşitli ve farklı alanlarda da...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Bu proje aslında uygulamaya geçtiğinde oldukça fark için farkındalık oluşturacağı kanaatindeyim yapmak için benden izin almanıza gerek yok paylaştıysam kullanmanız içindir :) Sadece tek isteğim projelere vermış olduğum isimleri canlı ve diri tutmanız başka bir isteğim yok..

Olurda proje olur ve kazanç sağlarsanız Yetim bir kardeşimi...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Leonardo18

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bunu ben bir yerde okumuştum. Gelecekte buna benzer elektrik ağını şarj edebilen, elektrik ağı ile sürekli alışveriş halinde araçlar / evler filan olacakmış. Bilim Teknik okur musunuz?

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Yok bilim teknik hiç okumadim fakat şunu soyleyebilirim gelecek yeniden sekillendiginde ezber aliskanliklarimiz olduğundan daha fazla değişecek diyebilirim

Böyle

Son düzenleme:

elbisss

Kategori Yöneticisi
Yönetici
Kategori Yöneticisi
Akıllı evler dızısıne yakında 2 farklı proje daha eklemek ıstıyorum sınıfının benzersızlerı dıyebılırım belkı basıt belkı detaylı bır proje ama en önemlısı farklı ve farkındalığını ortaya koyan 2 proje dıyebılırım zamanım olunca paylaşıcam ..

Böylesi