1 Angry Man

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Düzyazı kategorisinde Cry tarafından oluşturulan 1 Angry Man başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Düzyazı
Konu Başlığı 1 Angry Man
Konbuyu başlatan Cry
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cry

Cry

Üye
Felsefe.NET
bazen, bazı insanlar için kabul etmek çok zordur. her şeyi olduğu gibi kabul etmek. olan şeyden ziyade, istediği gibi olmamasıdır asıl canını sıkan. "o"na nasıl olmuştur, nasıl "o"nun istediği gibi olmaz, nasıl "o"nun tüm çabalarına rağmen olmaz, nasıl olur da "o" başaramaz"? olan şey nedir, asıl konu nedir, onu bile unutur bazen bu insanlar. sadece kendine yediremediği, yakıştıramadığı şeydir derdi. evet, herkese olabilir, ama "o"na kesinlikle olamaz. çünkü "o" eşsiz, "o" özel, "o" diğerleri gibi değil di mi? hiç kimse dünyanın çok büyük bir parçası değil, ama "o" dünyanın çok büyük bir parçası, di mi?

ve üçüncü şahıs cümlelerinden çıkmamız gerekirse, kendimle kavga etmekten çok yoruldum. aslında, keşke daha çok yorulsam, ve tüm bunları artık bitirsem. ama maalesef, daha var sanırım. kabullenmeyi öğrenmeme daha çok var.

ve bu az önceki son cümlelerimden de nefret ediyorum. varmış sanırım. sanırmışım. daha çok varmış. mışmış. bok var. böyle diye diye ömrümü bitireceğim. şimdi lan şimdi yapacaksın. ne çok var. daha ne olacak allahın cezası?

kendimi öldüreceğim döve döve. ama biraz yavaş oluyo, işkenceli. en sevdiğim. hayır, sevdiğim değil, en iyi bildiğim. belki de sevdiğim. bu kadar zamandır bunu sürdürmemin başka bir açıklamasını bulamıyorum çünkü.

içim, kendime öfke dolu.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar