Wikileaks'teki Y.Buyukanit'in Kizi Ile Ilgili Aciklamalar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde evrensel-insan tarafından oluşturulan Wikileaks'teki Y.Buyukanit'in Kizi Ile Ilgili Aciklamalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,807 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Wikileaks'teki Y.Buyukanit'in Kizi Ile Ilgili Aciklamalar
Konbuyu başlatan evrensel-insan
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mor ve Ötesi
E

evrensel-insan

Ziyaretçi
Ergenekon Baslangici mi?

Turkiye'deki bazi gazeteler, Y.Buyukanit'in kizi ile ilgili olarak bilgileri wikileaks eliyle acikladi.

Dolmabahce gizli toplantisi'na baglanan bu durumu, basbakanlik bir resmi aciklama ile ret etti.

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
yazdiĞim mesajin sİlİnmesİnİ kiniyorum...

M

Mor ve Ötesi

Ziyaretçi
Sil sil ne varsa sil.

TSK'ya uzanan eller kırılsın.

bu işin nerelere uzanacağını,bir başka forumda yaklaşık bir yıl önce;
"bu iş devam eder,devamında öyle büyük büyük anıtlar yıkılır ki şaşırırsınız,bu iş çok böyyyüüük babaların başlarında ki şapkayı düşürür ve kelleri açığa çıkar,bu arada bazı yüzlerdeki çiller temizlenir ve ağartılır" yazmıştım,

ben bunu yazdığım da mesajı silen dostumuz ile evrensel insan zihniyeti hakkında tartışıyorduk ve o bana içinde insan tanımı olmadan nasıl bir insan zihniyetinin evrensel olabileceğini anlatmaya çalışıyordu,
işte bu arada yazdıklarımı atlamış...

NOT. yukarıda ki mesaj,iki sefer düşünce ve bilgi belirtmediği sebebi ile silinmiştir,mesajın içinde düşünce ve bilgi olmadığını söyleyecek bir başkası var mı?

" evrensel-insan Nickli Üyeden Alıntı
Dusunce ve bilgi belirten ve de konu ile ilgili mesaj yaz da, silinmesin..."

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç