VGM 2018-2018 Burs Başvuru Tarihleri Belli Oldu!.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde MeLekSy tarafından oluşturulan VGM 2018-2018 Burs Başvuru Tarihleri Belli Oldu!. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 909 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı VGM 2018-2018 Burs Başvuru Tarihleri Belli Oldu!.
Konbuyu başlatan MeLekSy
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLekSy

MeLekSy

Meraklı Üye
Yeni Üye
Vakiflar_Genel_Mudurlugu_logo.jpg

Vakıflar Genel Müdürlüğünün bursları için 2018-2019 eğitim dönemi başvuru taraihleri belli oldu.

Vakıflar Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi için burs başvuru tarihleri açıkladı. Yapılan duyuru şöyle;

Genel Müdürlüğümüz tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine verilen “Ortaöğrenim Bursu” ile üniversite öğrencilerine verilen “Yükseköğrenim Bursu” için başvurular, 2018 – 2019 eğitim yılı için aşağıdaki tarihler arasında www.vgm.gov.tr internet sitemizden üzerinden alınacaktır.

Screenshot_2_9-1.png

Vakıflar Genel Müdürlüğü Ortaöğrenim ve Yükseköğrenim Bursu, öncelikli olarak anne ve/veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz öğrencilere verilmektedir.

Ortaöğrenim Bursu, Vakıflar Yönetmeliğinin, Yükseköğrenim Bursu ise Vakıflar Genel Müdürlüğü Yükseköğrenim Burs Yönetmeliğinin ilgili hükümleri doğrultusunda değerlendirilmektedir.

Burs başvuru, değerlendirme ve sonuç açıklama dönemlerine ilişkin duyurular www.vgm.gov.tr internet sitesinden takip edilebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç