Uzaklara baktım yine

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Uzaklara baktım yine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 368 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Uzaklara baktım yine
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eyba

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
1599490116135.png

Uzaklara bakıyorum çoğu zaman issiz ve sessiz bir gecenin ışığı altında kalıyorum öyle geceler oluyor ki çoğu zaman üşüyorum usudugumde bile yinede seni düşünmeden edemiyorum

Hayat sanki var ile yok arasında bugün iyiken yarına sağlıklı olacağımızı garanti edemiyoruz oysa ki bu evren bu sanat eserleri o kadar muazzam ki milyarlarca yıl insanlara sorunsuz şekilde hizmet ediyor

Senin büyüklüğünü anlamak için uzaklara baktık çoğu zaman seni böyle aradık aslında sen bize herdaim yakindin ama bilemedik

Herdaim hayat içerisinde farklı hayallerde olduk kimi zaman bu hayallerimizi uzak noktalara komumlandirdik aslında biliyorduk bu dünyadan bir gram yada toz tanesi bile goturemeyecektik ama yinede cabaladik didindik mücadele verdik belkide bizi yıkan hayallerimize sürekli yenilerini eklemek bilinmez

Ama bildiğimiz bir gercek var o da eşsiz olan yaraticimiza karşı sunacağımız en güzel hatta en değerli sunumlarımiz insan hayatında ne kadar başarılı olur bilinmez ama bir yerden başlamak uzaklarda da olsa bir gün o güzel gunun hayalini kurmak en güzeli olsun diyelim

Asher

Böyle 💖

Son düzenleme:

eyba

Felsefe.net
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
maliye
Bilincimiz, davranışlarımızın %5'ini yönetir. Geri kalan %95'lik kısmı bilinçdışı yönetir. Evrende de görünen madde miktarı (yıldızlar, gezegenler, gazlar, tozlar) toplam varlığın %5'idir. Gerisi karanlık enerji (%68,3) ve karanlık madde (%26,8).

Karanlık enerjiyi Freud'un kuramındaki id ile (daha temel ve itici olduğundan), karanlık maddeyi ise süperego ile (sonradan oluştuğundan ve çekici-tutucu olduğundan) eşleştiriyorum.

İşin en ilginç yanı, Big Bang'ten bu yana karanlık enerji ve karanlık madde evrene hakim olmak için savaşıyorlar. Tıpkı insandaki id ve süperego gibi.

Siz ne dersiniz? Bu kapı bir yere açılır mı?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar