Universe 25 Deneyi: Nüfus Artışının Toplumları Nasıl Yok Eder?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilimsel Deneyler kategorisinde "ictenlik" tarafından oluşturulan Universe 25 Deneyi: Nüfus Artışının Toplumları Nasıl Yok Eder? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,621 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilimsel Deneyler
Konu Başlığı Universe 25 Deneyi: Nüfus Artışının Toplumları Nasıl Yok Eder?
Konbuyu başlatan "ictenlik"
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bloglarında BH forumunda yeterince mental fiziksel şikayetin var.
BH forumuda senin gibi zihinsel özürlüler ile dolu.
Laura denen kadına hizmet ediyorsunuz. O diğer new age dinleri gibi köşeyi dönmüş. Şatoda yaşıyor. :)
Tahtayla iletişim kurduğuna inanana ne denir?
Kertenkele varlıkları yok griler .
Şizofrenler böyle şeylere inanır.

TENTEN seni kişisel olarak engelleyeceğim ,bu bana bırakılan son seçenek,

T

TENTEN

Ziyaretçi
Benim gençlikten sonra neredeyse hastane sağlık ilaç geçmişim yok. En son en zaman olduğu unutuldu
Köyümdeyim 100 kg lık taşlarla çalışıyorum ,dipdinç, sapasağlıklıyım

Burada acınacak halde biri yok. Burada sağlıktan dinçlikten güçten başka bir şey yok
Fiziksel sorunların düzelebilir ama zihinsel sorunu hala devam ediyor. :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bloglarında BH forumunda yeterince mental fiziksel şikayetin var.
BH forumuda senin gibi zihinsel özürlüler ile dolu.
Laura denen kadına hizmet ediyorsunuz. O diğer new age dinleri gibi köşeyi dönmüş. Şatoda yaşıyor. :)
Tahtayla iletişim kurduğuna inanana ne denir?
Kertenkele varlıkları yok griler .
Şizofrenler böyle şeylere inanır.

Sessizce konuşacağım ve buraya yazılmayacak şeyler için
Gerçekten aşağılık ucuz ve alçaksınız
Umarım böyle muamele görürsünüz

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
TENTEN tarafımdan engellenmiştir yani haliyle gönderilerini okuyamayıp yanıt sunmuyor ve sunamıyor olacağım

Çok çirkin .Yani çirkin. Kişi çirkin. Ağır derecede çirkin. Bu yetersiz ama daha fazla yazamıyoruz.

Zihinsel sorunlarım olduğu sanrısındaki TENTEN iki lafı bir araya getiremiyor. Uzun karmaşık şeyleri okuyamıyor. Okuduğunu anlayamıyor. Sen kimsin ya?

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
TENTEN gibi bulaşıklar/bulaşmalar bizi susturmayacak. Bu yolla yapabileceğinizi sanıyorsanız bu doğru değil.
TENTEN gibi bulaşıkların/bulaşmaların bizi susturacağını sananların kulaklarını yeni yazışmalarda tırmalamaya devam edebiliriz ya da etmeyebiliriz bilmiyorum ama bir insan bu kadar alçalmamalı. Alçaltan varsa alçaltmamalı.

TENTEN i düşürdüğünüz yerden/durumdan kaldırın/çıkarın derim çünkü en azından burada susturmacıya/bölmeciye ihtiyacınız var ve olacak ve eğer öyleyse sıradaki gelsin. Bekliyoruz.

T

TENTEN

Ziyaretçi
TENTEN tarafımdan engellenmiştir yani haliyle gönderilerini okuyamayıp yanıt sunmuyor ve sunamıyor olacağım

Çok çirkin .Yani çirkin. Kişi çirkin. Ağrı derecede çirkin. Bu yetersiz ama daha fazla yazamıyoruz.

Zihinsel sorunlarım olduğu sanrısındaki TENTEN iki lafı bir araya getiremiyor. Uzun karmaşık şeyleri okuyamıyor. Okuduğunu anlayamıyor. Sen kimsin ya?
Hızlı okuma diye birşey var.
Okuyorum merak etme.
Uzun yazmak gereksiz.
Kitap yazarları yapıyor onu kitapları kalın olsun diye.
Birkaç cümle ile anlatılacak şeyleri sayfalarca yazıp duruyorlar.
Okullardaki matematik ders kitapları, fizik kitapları edebiyat kitabı gibi. Formülleri yazsan bir sayfa tutmaz.
Tarih kitapları zaten dedikodu tarihi.
Karmaşık yazmıyorsun sayıklıyorsun.
Wittgenstein dediği gibi kelime oyunu yapıyorsun. :)
Sİgmund Freud da bir sürü çöp kelime üretti. Şimdi onu takan yok.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Sözde modern topluluğunuzun ve sözde yazılı hukukunuzun; düşünce, ifade, vicdan, kanaat özgürlüğü vb dediği ve yine toplumunuzun bilgi edinme yayma hakkı ve özgürlük dediğine biraz önce erdemsiz bir yazar zihinsel özür kavramıyla saldırdı ve bu dar/basit çıkmaza sizi sokan ya da bunu yapma/yapabilme yetkesiyle sizi donatan bilim örgütüyle (örgütlü bilim gücü adı alanla) mutlaka hesaplaşılacak/yüzleşilecek, kişilerle değil o yüzden...

Oluşan bu kargaşa için kendi adıma üzgünüm, böyle olmasını istemezdim, bunu ben de beklemiyordum. Yani ona çiğ dedim gerçek bu kadar çiğ olacağını beklememiştik. Bir yerde yazılanı anlayabileceğini ,ortalama bir okur yazar bilincine sahip olacağını düşündük, üzgünüm.

Herkese keyifli forumlar dilerim.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Sözde modern topluluğunuzun ve sözde yazılı hukukunuzun; düşünce, ifade, vicdan, kanaat özgürlüğü vb dediği ve yine toplumunuzun bilgi edinme yayma hakkı ve özgürlük dediğine biraz önce erdemsiz bir yazar zihinsel özür kavramıyla saldırdı ve bu dar/basit çıkmaza sizi sokan ya da bunu yapma/yapabilme yetkesiyle sizi donatan bilim örgütüyle (örgütlü bilim gücü adı alanla) mutlaka hesaplaşılacak/yüzleşilecek, kişilerle değil o yüzden...

Oluşan bu kargaşa için kendi adıma üzgünüm, böyle olmasını istemezdim, bunu ben de beklemiyordum. Yani ona çiğ dedim gerçek bu kadar çiğ olacağını beklememiştik. Bir yerde yazılanı anlayabileceğini ,ortalama bir okur yazar bilincine sahip olacağını düşündük, üzgünüm.

Herkese keyifli forumlar dilerim.

Burada söylenenlere yanıt veremeyecek kişileri, taraf ve konu olmayan kişilere ,konuyla ilgisi olmayan kişilere

Zihinsel özür tasnifçisi. Sizi kim bu yaptı?

Düştüğünüz, düşürüldüğünüz duruma bakın, düştüğünüz yerden kendinizi kaldırın/çıkarın

O tasnifi subjektif iradenle yaptın ve subjektif gözlemle ve verili tasnif tabanı dahil belirli ben daha yazmayacağım.

Kendini daha fazla alçaltma.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
1700 lerdeki hristiyanlar gibi olacaksınız. O gün din sandıkları ellerinden gitti ve bugün bilim sandıklarınız tıpkı öyle birer birer göçecek ...
Biliminiz safsata dökecek ve o kadar çok safsata dökecek ki en son kapta neredeyse bir şey kalmayacağını farkettiğin(iz)de kabı atmaya/aydınlanmaya karar verecek (tarihin çöplüğüne gitmeyecekseniz, gitmeyecekler için)

Doğ/u/a vuracak. Bekleyin.

Sert bir nota/vuruş.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Marks'ı yerlere çaldık, birileri geldi bir şeyler oldu burada böyle okunur, o gün olur
Sahte bilimi, hurafeyi yerlere çaldık, birleri geldi bir şeyler oldu adı TENTENYOS, PRAKTASYOS, ÇIRAKTASYOS, DEMOSTOS-DOMESTOS farketmiyor burada böyle okunur, o olur biz hazırız

Başka süvari gönder lejyon susturamadı

T

TENTEN

Ziyaretçi
Marks'ı yerlere çaldık, birileri geldi bir şeyler oldu burada böyle okunur, o gün olur
Sahte bilimi, hurafeyi yerlere çaldık, birleri geldi bir şeyler oldu adı TENTENYOS, PRAKTASYOS, ÇIRAKTASYOS, DEMOSTOS-DOMESTOS farketmiyor burada böyle okunur, o olur biz hazırız

Başka süvari gönder lejyon susturamadı
Bana saldırıyorlar sanrıların ve kendini beğenmişliğin hala devam ediyor. :)

Marks peygamber/peygamberim değil istediğin gibi eleştir. :)
-yos -tos ile biten nicklerim yok.
BH forumda soslu nick mesela sana ait. :)
Bh forumda yazdığın kişilerle alakamda yok. :)

Kimsenin lejyonu değilim. Bağımsız biriyim.

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Hepinizin tek ortak noktası felsefeyle hiç ilgi ve üretene paylaşana saldırma kardeşliği

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bir felsefe forumunu basmış çöreklenmiş yazar kaçırmaya/bezdirmeye uğraşan hamam böceklerine benziyorsunuz

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Bir felsefe forumunu basmış çöreklenmiş yazar kaçırmaya/bezdirmeye uğraşan hamam böceklerine benziyorsunuz

Felsefeye ilginiz ya da yakınlığınız bu kadar yerlerdeydi ve siz bu kadar yerlerdeydiniz

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Anlamadığınız, paylaşmadığınız ya da sizin o kanaatte olmadığınızı vicdan/düşünce/ifade özgürlüğü kapsamına almanız gerekirken o yoz yoketme, dışlama, yadırgama, yargılama, horlama bilinci size nerede-n aşılandı?

Bir de kimliği. Düşünceyi de aşıyor. Bu insanlık değil. Bu insan ahlakı değil.

Düşünceye ve içeriğe yönelme dışında insanın özüne/kişisine/kişiliğine ve öz varlığına, yazara alçakça saldırı kişilik saldırısı ki gizli/örtük şiddet size nerede-n aşılandı?

Nazi bilimi/dini. Odak

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Nazi bilimi dediğim de ne dediğimi, ağzımdan çıkanı biliyorum ve bekle beni onun yıkımları ve parçaları üzerinde dans ederken izleyeceksiniz

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Neden iki kelimeyi bir araya getiremeyenin sen olduğunu düşün. Bilim mi?
Anlarsın o zaman

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar