Ümit Zafer Bağcı

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde Ümit Zafer Bağcı tarafından oluşturulan Ümit Zafer Bağcı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,757 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Ümit Zafer Bağcı
Konbuyu başlatan Ümit Zafer Bağcı
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ümit Zafer Bağcı

Ümit Zafer Bağcı

Üye
Yeni Üye
-Kulaktan duyma bir bilgiyle yola çıkan bir yolcu;ancak o bilginin doğruluğu kadar yol alır...

-Bazen en kötü silah bir laftan ibarettir.Onu silah yapan söz değil,sözü söyleyenin canından çok sevdiğin kişi oluşudur...

-Sen benim biricik papatyamsın.Beyaz yapraklarında umutlandığım,sarısında aşkı bulduğum,en sevdiğim çiçeğim papatyamsın...

-Bazen dikenli güller bile dikenini terk eder yeter ki sen sevgi ve merhametle yaklaş...

Yeni doğan küçük bir kuş bile aşka uçabilir,çünkü her yeni doğan kuşun yüreğinde büyük kanatlar vardır...

Plotonik aşk öküzün trene bakmasına benzer,öküzdeki tek fark trenler değişsede aşk bitmez...

Senden ne köy ne kasaba olur dediler ben başarı ışığı hiç sönmeyen bir şehir oldum...

Gözü daima yükseklerde olanlar bir çukura düşmüş çıkmaya çalışanlardır...

Bazı sabahlar güneş bulutların arkasına saklanır,insan kalbi de böyledir,kalplerde saklanan ne gizli güneşler vardır bulutların çekilmesini bekleyen...

Her giysinin içinde ki adam olsaydı hayvanlarda giyinirlerdi...

Beş alimin yola getiremediği bir cahil beş alimi yoldan çıkarır...

Kardeşin kardeşi vurduğu bu alemde dostum var diyenler dostlarının gözlerine bir daha baksınlar...

Vezirini kaybettin diye üzülme; unutma piyonların hala senin emrinde.

Aklını kullanırsan eğer, dünya olur sana cennet; unutursan aklını, cehennem odur elbet.

Dalgalardan kurtulmak için bindiysen hayat sandalına; sürükler o seni sonusuz okyanuslara.

Bugün sıkılıpta yapmadıkların; yarın seni boğar.

Hayatta tek hedefim keşke demeden yaşayabilmek...

Sevebiliyorsam varım....

Saat 12'ye beş kala sevmiştim seni ve yine saat 12'ye beş var; ama kim bilir sen kimi seviyorsun.

Sadece tek yumurta ikizlerinin bir yeri acıdığında diğerininde acırmış, şimdi ikimizinde kalbi acıyor; yoksa biz kardeş miyiz?

Geçen sormuştun ya bana: "Bana neden hiç gül ver miyorsun?" diye. Gül dalında güzeldir be gülüm. Birisi seni koparırsa benden ben ne yaparım?

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar