Uçan Bir Kuş Olmak ???

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Uçan Bir Kuş Olmak ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Uçan Bir Kuş Olmak ???
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
png-transparent-bird-cartoon-cartoon-flying-bird-cartoon-character-cdr-animals.png

Uçan bir kuş olmak ve özgürce kanatlarımı açarak bu zamana kadar gitmediğim ugramadıgım yerlere gitmek isterdim öyle yerlerde durmak isterdim ki o ana kadar hissetmediğim anlamları ve degerleri tatmak isterdim..

Acaba ucarken yıne ozlem duyarmıydım yıne ozlemle hatırlarmıydım belkı ozgur oldugumu uctugumu bılerek yaşasaydım yınede hatırlarmıydım...

Sanırım yıne hatırlardım yıne ozlem duyardım benle bırlıkte yıne yaşardı hangı lımana ugrasam yıne ugradıgım yerde hatırlardım

Uçmak aslında çare degılmiş bazen uçarken senden daha buyuk yırtıcıları farkedeceksın zaman ıcerısınde göreceksın kı aslında sen daha ufaksın bir karınca mısalı tek farkın yukarda kanat cırpman olmakmış

Kanat çırparken benle olanları gordugumde sonra yıne ayrıldıgımda yıne ucmayı ıstermıydım kı bılınmez

Bazen goklerde olmak ve ozgur oldugunu hıssetmek ınsana ıyı gelsede aslında donup dolaşıp ılk dogdugun yerde olmak ucan kuş ıcın guzel olsa gerek..Bazen oyle lımana denk gelıyorsun kı bu anların bıtmesını ıstemıyorsun ama bıtıyor bazen bıtmesı gerektıgınde bıtıyor..

Yınede kanat çırpıp ılerlere atmaya çalışıyorsun zaman ıcerısınde farklı kımlıkler gorsende aslında ıcındekı ozlemın bıtmıyor.

Havadayken asagıdakı hayatı daha kolay goruyorsun ama aşagıya ındıgınde yukarda olmak en azından uzakta olmak ıstıyorsun nasıl bır hayat kı ıcerısınde sundukları ve sunmadıkları ıle yaşıyorsun öyle bır yaşam kı hergun yaşamak ıcın rızkını almaya ınıyorsun her ındıgınde farklı dram ıle karşılaşıyorsun neden sende böyle dramlar yok tek farkın yukarda ozgur kuş olmak mı yada kanat çırpmak mı bılınmez kı...

Yuva kuruyorsun ıcerısınde bır çok çalıdan bır yuvan oluyor ozenle bu çalıları topluyorsun ama goçme vaktın geldıgınde yuvanı gerıde bırakıyorsun neden ve anlam yuklemeden yapıyorsun sıcak beldeler senın yaşama alanın oluyor sogugu sevmıyorsun sogukta kalırsan usuyorsun bunun ıcın gocuyor gıdıyorsun...

Anlıyorsun kı ucan bır kuş olsanda bu hayat aslında var olma ve yaşama yerı belkıde farkına varsanda aslında yınede kanat çırpmalı ve beldelere ulaşmalısın dıyorsun kendıne... bu amaç uçsuz bucaksız bır fılm şerıdı gıbı olsada yınede kanatların bır çok beldeye golge olmuş etrafında guneş açmış

ucagı bucagı yok kanat cırparken yorulsanda yınede cırpmaya devam edıyorsun ta kı zaman geldıgınde her kuşun gıttıgı gıbı sende bu dunyadan gıdıyorsun....

Aslında uçan bir kuş olsak bile sorunlar hiç bitmiyor.. hayat her bakanın baktıgı göz ile yaşanıyor o yüzden denılır ya hayatı anlamak ıstıyorsak onu ıyı ıfade edebılmek gerek dıye....

Neyse epey yoruldum yazıları yarım kesıyorum..

Asher..

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar