Tayyip Erdogan kaza gecirir ve vefat eder

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Felsefe.Net Arşiv kategorisinde şehrin yabancısı tarafından oluşturulan Tayyip Erdogan kaza gecirir ve vefat eder başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,971 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Felsefe.Net Arşiv
Konu Başlığı Tayyip Erdogan kaza gecirir ve vefat eder
Konbuyu başlatan şehrin yabancısı
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şehrin yabancısı

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Tayyip Erdogan kaza gecirir ve vefat eder

Cennette Cebrail tarafindan karsilanir, cebrail ona der ki :

- « Hosgeldiniz ! Ufak bir sorunu halletmemiz gerek… Burada nadir olarak basbakan goruyoruz ve sizlere ne yapacagimiz kesin degil. Buyuk patron sizin konumunuzdaki kisilerin bir gun cennette bir gun cehennemde gecirmenizi istiyor. Daha sonra sonsuza kadar kalacagin yeri sen sececeksin. »
- « Fakat ben kararimi verdim cennette kalmak istiyorum. »

- « Uzgunum kurallarimiz kesindir. »

Cebrail Tayyibi once cenhenneme goturur. Cehennemin kapisi acildiginda, İcerde yemyesil mukemmel bir golf sahasi gorur, Bulutsuz bir havada gunes parlamaktadir

ve hava 25 derece sicakliktadir. Uzakta golf sahasinin muhtesem binasi gorunmektedir. Binanin onunde Fethullah HocaAdnan Menderes, Turgut Ozal durmaktadir.

Sagin buyuk isimlerinin cogu buradadir ; Butun bu iyi insanlar mutlu, sevincli bir yuzle ve iyi giyimleriyle(versace, armani..) eglenmektedirler. Tayyibi karsilamaya kosarlar, onu operler ve gecmisteki homervari olaylarini anlatmaya baslarlar (ha! ha!). Dostane bir golf partisi yaparlar. Seytan buzlu icecekler ikram eder…

- « Tayyip al ic, seni rahatlatir bu buzlu mar garita der! »

- « Ya ben, icmemek icin yemin ettim. »

- « Cocugum, burasi cehennem ic rahatla der. Burada sakinmadan herseyi yiyebilir icebilirsin.. Simdiden sonra hersey daha iyiye gidecek! »

Tayyip ickisini icer ve daha sonra Seytani daha sempatik bulmaya baslar Seytan, cok naziktir, hos fikralar ve iyi sakalar yapmaktadir. O kadar iyi eglenir ki zamanin nasil gectiginin farkina varmaz…

Nihayet cehennemden gitme zamani gelir. Butun arkadaslari elini sikar daha sonra asansore biner ve goge cikar.. Cebrail cikista beklemektedir.
- « Simdi gogun guzelligini gorme zamanin geldi 24 saatligine Cennete gidiyorsun der . »

24 saat boyunca, Tayyip Aziz Nesinle, Nazim Hikmetle,Ataturkle ve diger ulkelerin buyuk sair ve yazarlariyla karsilasir. Bu arkadas canlisi iyi insanlar paradan cok onemli konulardan bahsetmekteler ve Tayyib’e buyuk tevazu gostermektedirler. Tek bir kotu laf (anani da al git vs vs) veya essek sakasi yapmazlar; Yemek bir kulup binasinda degil ama normal bir restorantta yenir. Bunlarin hicbir zengin insan olmadiklarindan dunyada gordugu insanlardan hicbirine rastlamaz, cennettekilerden onun dunya degernin farkinda degillerdir! En kotusu ! Isa hipi giyimli olarak, bir soytari gibi sadece «sonsuz baristan» bahsetmektedir ve bilinen deyisleri tekrarlamaktadir:

“Tapinak saticilarini kovmak gerek, benim kiraliyetime girmek deveyi bir igne deliginden gecirmekten daha zordur, vs vs.»
Gun biter ve cebrail gelir...

- «Evet Tayyip simdi karar vermek zorundasin. »

Tayyip bir dakika dusunur ve cevap verir :

- « Guzel, hic boyle bir karar verecegimi sanmiyordum. Hmm? Cennet enteresan», ama ben yine de kendimi arkadaslarimla cehennemde daha rahat hissedecegim der. »

Cebrail ona asansore kadar eslik eder ve cehenneme inen asansore bindirir… Cehennemin kapilari acildiginda, kendisini yanmis kirac bir ovanin ortasinda, vidanjorlerin bosalttigi ve endustriyel atiklarin bulundugu bir alanda bulur. Arkadaslarini gorudugunde ise dumura ugrar, hepsi zincirli prangali, kara torbalara koymak uzere copleri toplamaktadir. Acidan inlemekteler, baslarina gelenden sikayet etmektedirler, elleri ve yuzleri kirden simsiyahtir. Seytan gelir, kolunu Tayyibin omuzuna dolar.

- « Sok icinde olan Tayyip mirildanir : Anlamiyorum dun geldigimde, burada bir golf sahasi ve « kulup evi » vardi; istakoz ve havyar yedik , icip icip sarhos olduk.

Tavsanlar gibi sicrayip oynayip deliler gibi eglenmistik.. Simdiyse, Pislikle dolu bir col goruyorum ve hersey sefil bir halde gorunuyor. »

Seytan ona bakar ve gulumser, ve kulagina der ki:

- « Dun secim kampanyasi vardi; bugunse sen bize oy verdin! »

Fairy

Üye
Yeni Üye
Ynt: Tayyip Erdogan kaza gecirir ve vefat eder

Ohoooo diyesim geldi .))) Harika bi kurgu var fıkrada çok anlamlı etme bulma dünyası işte :D

CRNYLDZ

Felsefe.net
Yeni Üye

Mükemmellllllll...!!!!

ghetto

Felsefe.net
Yeni Üye

Muhteşem bir fıkra :D

şehrin yabancısı

Sorgucu Üye
Yeni Üye
madem herkesin çok hoşuna gitti recep by fıkraları bir tane daha sayım dedim; umarım bunuda beğnirsiniz beğenmezseniz üç tane daha koyacağım.:p

tayyip ile bush ilk buluşmalarında birbirlerine hava atarlar. bush tayyip'e : "bizde öyle bir teknoloji var ki, ölüyü diriltiriz" der. tayyip altta kalmaz ve o da; "bizdeki teknoloji çok farklı, partimizin bütün elemanları 100 metreyi, 3 saniyede koşmayı beceriyor" der. türkiye'ye döndüğünde tayyip'i bir düşünce alır. danışmanlarını çağırır ve attığı palavrayı anlatır; "haftaya bush geliyor, yalanımız ortaya çıkarsa ne yaparız?" diye sorar. danışmanlardan biri hemen cevap verir:
- onlara ölüyü nasıl dirilttiğini sordunuz mu?
- hayır sormadık.
- o halde hiç korkmayın başbakanım, alın bush'u anıtkabir'e götürün ve atatürk'ü diriltmesini isteyin. diriltemezse o rezil olur. yok eğer diriltirse, siz zaten 100 metreyi 3 saniyede koşarsınız!

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar