Tanışma köşesi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hey! Ben Geldim! kategorisinde mavimor tarafından oluşturulan Tanışma köşesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,452 kez görüntülenmiş, 560 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hey! Ben Geldim!
Konu Başlığı Tanışma köşesi
Konbuyu başlatan mavimor
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

Nejdet Evren

Kahin
Yeni Üye
yeni katılan tüm arkadaşları selamlıyor ve genç-dinamik paylaşımlarını bekliyorum...

Esiey

Felsefe.net
Yeni Üye
Merabaa

ben ben olup olmadığım konusunda şüpheliyim varım desem bile bi yanım yokluğumu biliyor sonucta ben bir nesnelim belkide içimde başka alemleri misafir ediyorum kim bilebilirki? :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Hosgeldin Esiey, bu bahsettigin konuyu sanalmanik ile konusmalisin. Ufkunu acacaktir eminim./

OnlyBlack

Yeni üye
Yeni Üye
Merhaba adım Ebru 14 yaşındayım :) Nasıl bir fantazi yaşayıp bu siteyi buldum bilmiyorum geldim felsefe sitesinde deneme falan paylaştım açık açık :D felsefeyle hiçbir ilgim yok buradaki bazı kişiler yardımcı oldular hiç yabancılık çekmedim sayelerinde :) çok sevdim burayı gitmeyi de düşünmüyorum yazmak benim için bir gereksinim bi tür ihtiyaç ve yazmadan duramıyorum.Satırlarda susmam çok konuşurum kütüphanelere aşığım bazen hiç eve gidesim gelmiyor.En büyük hayalim yazar olmak.Gelecekteki en büyük projem ülkeyi popülerikten kurtarmak için elimden gelenin en iyisini yapıp insanları olmayan popülerlik saçmalığından uyandırmak.. artık arama motorlarında nasıl popüler olunur sorusunu görmemek dileğiyle :)

Son düzenleme:

_Clementine_

Felsefe.net
Yeni Üye
18 yaşındayım ve felsefe bölümü öğrencisiyim. Bu forumun bana katkısı olacağını düşünerek bugün kayıt oldum. Felsefe sevdalısı olan herkese selam olsun :)

X

FAdmin
Onursal Üye
Bu aralar yeni gelen arkadaslar var, sevindik :)

paradoksdüşünceler

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhaba, ben Gülşen 2000 doğumluyum; sanırım sitenin en küçüğü yerini almış bulunmaktayım fakat yaşıtlarım gibi düşünemiyorum, düşüncelerime anlam bulduğum bir yer olarak buradayım. Etrafımdaki basit düşüncelerden sıyrılmak amacıyla buralara kadar sürüklendim:)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
kim neyi niye benle-onla-(ya da şunla bunla) konuşmalı ki? konuşuyor ki-konuşsun ki?
herkes herkesle konuşur herşeyi ya da hiç bi şeyi -istediğiyle istediğini
hoşgeldiniz bu arada- herkes için- yeni gelenler için /tüm 'gelmeyecekler olmayan'lar için de şimdiden-öncel

ne var ki bunda/burda niye geldiniz ki

-teferrüce geldim ahi? bu teferrüzde

-ne getirdiniz ki? gelirken giderken kalırken kalmazken ve okumazkende okurken de?

kendimi aldım geldim /kendimi -de- aldım geldim
-kendim gezerim bu alemde /kendim kendi gezerim bu alemde

kendim özge ben bulamadım değil mi? kendim başka-bana benzeyen benzemeyen bu benler alemi? benler yığını*nda
benzler alemi? benzi atmış insanlar
yığını

benzime benziyen benz bulamadım-
benizi bana benziyen beniz /benizime benzeyen beniz
benizime benzeyen beniz benizi
herkesin yüzü başka/benzi başka -dili aynı dili başka
-hoşgeldiniz-tekrardan

beni bana benzeyen ben bulamadım/var mı? ki!
hoşgeldiniz?

sanalım bu alemde? bir kimdim? tanınacak-tanıtacak bi şeyim yok!

ibrmrdl

Felsefe.net
Yeni Üye
Merhabalar arkadaşlar siz değerli insanların bilgisine ihtiyacım var bir tartısma konusu açamadıgım için buraya yazdım lütfen yardım edin bi konu hakkında arastırma yapmam gerekiyor ama bilgi bulamadım konu bir tartışma konusu
''eğitim insanı kendini taslak olarak mı görmeli yoksa onu yetiştirmeyi amaçlayan bir taslakmı yaratmalı tartışınız diye bi konu yardım ederseniz çok mutlu olurum

meyelan

Filozof
Yeni Üye
@jamia, @amaudjulepp,
Şu sıralar kapıdan bakıp giden çok,ama siz anlatmak isteyenlerdensiniz sanırım.hoşgeldiniz

amaudjulepp

Felsefe.net
Yeni Üye
36 yaşımdayım işletme mezunuyum edebiyatı ve sorgulamayı seviyorum ...

X

FAdmin
Onursal Üye
Hosgeldiniz arkadaslar.. Umarim engin tecrubelerinizden mahrum birakmazsiniz bizi :)

Nefret

Felsefe.net
Yeni Üye
Ben kendimi tanıtmayı unutmuşum sanırım . 17 yaşındayim lise son öğrencisiyim ve eşit ağırlık okuyorum . Ankarada oturuyorum

meyelan

Filozof
Yeni Üye
O zaman yeniden hoşgeldin,şablon oluşturmadan fikirleri tartamiyorum ben,kim neden bunu düşünür demeden de yazamıyorum.Bu sebeple tanışalım :)ilkbaharında bir deli çay ,güzel denizlere çıksın yolun.

meyelan

Filozof
Yeni Üye
@donkişot geçen seneden sonra sen kimsin :) nasılsın?
Birde ben yeniler için ,eskimi tekrar edeyim.2 yıldır 35 yaşımdayım bikaç yıl daha kalırım saniyorum.iş,ev,okul üçgeninde tercihli, asosyal hümanistin tekiyim.

ls2

Kahin
Onursal Üye
@donkişot geçen seneden sonra sen kimsin :) nasılsın?
Birde ben yeniler için ,eskimi tekrar edeyim.2 yıldır 35 yaşımdayım bikaç yıl daha kalırım saniyorum.iş,ev,okul üçgeninde tercihli, asosyal hümanistin tekiyim.

İyiyim teşekkür ederim Meyelan. sende iyisin inşallah.

geçen seneden de, ondan öncekilerden de sonra değişen bişi yok sanırım :)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
yazdım sustum sildim bozdum; hoşgelmişsiniz tanıştığımıza umut dolduk; tanıtanacak bi şeyde yok yazılardır aslolan /ve iletişim tabi -ne kadar yazabilirsek-tartışabilirsek o ve kimiz işte

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
geç kalmak bir erken gelme çeşidi değildir

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç