Taklit müslümanlar aramızda mı?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde kaptanmiharbi tarafından oluşturulan Taklit müslümanlar aramızda mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,611 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Taklit müslümanlar aramızda mı?
Konbuyu başlatan kaptanmiharbi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kaptanmiharbi

kaptanmiharbi

Yeni üye
Yeni Üye
Farkındamısınız bilmiyorum. Son yıllarda satılan pardon, özelleştirilen ve dış sermayeye açılan yerli sermaye, milli varlıkların alıcılarının bir çoğunun altından araplar ve arapların ötesinde siyonislerin çıkması.
İlk olrak yabancıların memleketemiz de toprak alması ile başlayan ve ardından özelleştirilen bir çok kurumun alıcıları araplar görünsede altını araştırdığımız da alıcıların siyonistler olduğu ortaya çıkmaksı. Örnek olarak hatayda satılan topraklar, türktelekom mayınlı toprakların neredeyse israile verilmesi vb. gibi gibi araştırmalar sonucu ortaya sadece çıkanlar bunlarda değil. Başbakanın ve partili vekillerin bir kaç kuşak öncesine kadar akrablarının bir çoğunun isimleri olsun yaşam biçimleri olsun yahudi izleri taşıyor olması da ilginç.
Benim düşündüğüm siyonislerin dünyayı kontrol etme durumları ve bunun hararetlenmesi. Acaba burda hitler yahudi olmasına rağmen neden yahudilere soykırım uyguladı, yani kendi soyuna neden kast etti. İleriyi gerçekten budenli görüyormuydu? Şu anda son durak her zamanki gibi anadolu görünüyor. Ve Kuran'ın ayetlerinde geçtiği her yahudinin müslümanlar tarafından yok edileceğini yazması ve gargat ağaçlarının arkalarına sığınmaları gibi. Yapma müslümanların çoğalma durumları ayetlerden mi? (yani ölümden korktukları için müslüman taklidi yapma durumu ve bizi parçalamaya çalışmaları) biyer de bu allaha karşı gelmek değilmi? Öncelikle beni kimse yanlış anlamasın insanların ölmesinden ve eziyet görmelerinden mutlu olabilecek biri değilim. Bizi bizle parçalayacakları tezini geliştirerek taklit müminler oluşturulmuşmudur. Sonuç olarak elde olan ezilen Türk halkı her zamanki gibi yada Türkiye halkımı demeliydim. Yani son zamanlarda düşündüğüm araştırdığım ve kafamın şiştiği durum. Kusura bakmayın kafam biraz karışık olduğundan çok düzgün bir dille yazamamış olabilirim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar