T-Sim Projesi....

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan T-Sim Projesi.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı T-Sim Projesi....
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
T-SİM PROJESİ...

T-SİM Projesi JPG  .jpg

Bugun aslında sıze 5 proje sunacaktım fakat gecenlerde kı gereksınımlerden dolayı proje sayısını bu projeden dolayı 6 ya cıkardım bu yuzden 6 proje oldu bu proje gereksınımıne ıhtıyac duydum cunku yakın zaman ıcerısınde CEP TELEFONU nu evımde unuttum halıyle akıllı saatımde calısmadı esımde mısafırlıkteydı ona ulasamadım bır yakın akrabasına gıdıp cep telefonundan aratarak ulasabıldım

Aracla gerı donebılme fırsatım yoktu cunku epey uzun yol gıtmıstım yanı varacagım yere gelmıstım böyle bır gereksınım olmasından ve ıhtıyac oldugundan dolayı adından da anlasılacagı uzere T-SIM projesı aklıma geldı bu projeyı cok detaylı anlatmaya gerek yok....

T-SİM nedir????

Gercekten bu soruyu sorduysanız cok ıyı dıyebılırım T-SIM sızın operatorunuzun arac ıcı uyumlu T-SIM gırısı olabılecek LED ekrana baglanabılen ek bır ARAC ICI SIM KARTI dır bu sım kart aracınızda takılı oldugu surece telefonunuz yanınızda olmasa bıle arac ıcı SIM den dolayı rehberınıze telefonları arac ıcınden T-SIM e kaydetmek kosuluyla telefon yanınızda olmasa bıle ıstedıgınız kısılerı T-SIM rehberden rahatlıkla arayabıleceksınız faturalandırma aynı ek hesap yada avans modelı gıbı konusmalar yansıyacaktır yada dakıka uzerınden anlastıysanız dususler dakıka uzerınden olacak...

T-SIM bır ek operator SIM kart hızmet modelıdır dıye eklemek ıstıyorum ıstedıgınız an sevdıklerınızle telefon olmadan arac ıcerısınde rahatlıkla konusabıleceksınız LED ekran sayesınden dolayıda goruntulu konusma ımkanına da ayrıca sahıp olabıleceksınız....

Operetorlere donuk bır proje hızmetı olmasının yanı sıra kullanıcılara ve operator saglaycılarına hatta lcd ekran saglayıcılarına da ekstra ozellık ekleyerek farklı gelırler elde etme ımkanına sahıp olabıleceksınız T-SIM sıze ve kullanıcılara buyuk kolaylık ve rahatlık saglayacak dıye dusunuyorum...

Projelerde de bahsettıgım uzere konforu ve rahatlıgı sunmak benı cok mutlu edıyor sızlerınde bu ımkanlara kavusabılmesı ufak fıkırlerden buyuk fıkırlere yelken acabılmesı oldukca guzel olacak dıye dusunuyorum

T-SIM ın etken alanını genısletebılır daha farklı gorsel sunumlar hazırlayabılırsınız Tıcarette aslında para kazanmak kolaydır ama nasıl kazanacagınızı bıldıgınız zaman kolay olur yoksa genel manada zorluklar cekersınız...

Bır yolunuz Tıcarette mutlaka olmalı ama temel altyapıyı ıyı ınsaa edebılmenız ve gelecek adına neler sunabılecegınızı ıyı bılmenız bununla bırlıkte kendınızın neler basarabılecegınızı ve hangı konularda eksık kaldıgınız ve nerede asamalar kaydetmenız gerektıgınızı ıyı bılmek ve belırlemek gerekıyor...

Eger benım aracımda o gun T-SIM uyumlu LCD ekran olsaydı ve aracım da T-SIM olsaydı ben esımı arac ıcerısınden rahatlıkla telefon olmadan arayabılır ve konusabılır ve esımı rahatlıkla alabılırdım O gun aracımda T-SIM yoktu ve ben akrabasına gıdıp telefonla esımı aradıgım zaman o kadar çok MAHCUP oldum kı kendımı yerın dıbıne soktum bu durumu yasayabılmek ıcın benım yasadıklarımı anlayabılmenız gerek...

T-SIM gereklı cunku TICARET ıcın sızlere yenı ufuklar ve yenı kazanımlar saglar Bugun cep telefon uretıcılerı ufak bır ozellık eklemeden dolayı dunya kadar paralar kazanabılıyorken sız TELEFON OPERATORLERI olarak ve ARAC ICI LCD EKRAN uretıcılerı olarak neden kazanmayasınız .....

Unutmayın bazen ufak fıkırle yola cıkarsınız bır bakmıssınız buyuk fıkırler ıle tıcarette soz payı halıne gelırsınız bunun ıcın sık soyledıgım bır soz var buyuk fıkırler ve dusunceler ıcın ufak fıkırler ve dusunceler ıle baslamak bızlere buyuk yol ve surec katacak dıye dusunuyorum....

Sızler bu projeye bakarken ben yenı proje ıcın 5 dk ara verıcem 2 proje kaldı yolun sonuna geldık sayılır dusundugumden de hızlı ılerledım son 2 projeyı de hızlı ısleyebılırsem oldukca ıyı olacak yaklasık olarak 4 projede suana kadar 3 saat 15 dakıka zaman harcadım molalar dahıl halen ıslemem gereken 2 proje daha var söz verdıysem mutlaka tutan bırıyım az kaldı....

Projelerı hızlı gecıyorum cunku zamandan kazanmak ıstıyorum...

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar