Sizce Suçlu Kim ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde husam95 tarafından oluşturulan Sizce Suçlu Kim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,866 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Sizce Suçlu Kim ?
Konbuyu başlatan husam95
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan husam95

husam95

Felsefe.net
Yeni Üye
Safiye Ayla önemli bir sanatçımız gelişi güzel konuşurken birden laf açıldı Safiye Ayla ' yı tanımayan var mı dedim. Tanıyan çıkmadı... tabi ben baya kızdım nasıl böyle biri tanınmaz falan kızdım bağırdım çağırdım. onlarda kızıp gittiler...
şimdi oturdum düşündüm ve ...
Suçlu öğremeyende değil , bilipte öğretmiyendedir... diye bir kanı çıkardım kendi kendime.
sizce suçlu kim bilmek ve bilmek ??? :confused:

Feylesof TeCe

Filozof
Yeni Üye
Ortada suç yok ki suçlu olsun. Safiye Ayla Cumhuriyet döneminin en tanınmış kadın yorumcularından sadece. 1907 doğmuş 1998 vefat etmiş. Bunu herkes bilmek zorunda değil. Sen takıntı yapmışsın sadece. Şu da bir gerçek çok çok önemli biri olsaydı Safiye Ayla herkes bilirdi. Çok eskideki şahıslar bile biliniyor bunun sebebi çok önemli olmaları ama genel bir önem. Safiye Ayla sadece senin verdiğin önemle duyulamaz. Suç yoksa suçlu da yoktur...

M

monaliza

Ziyaretçi
Yeter ki tek suç Safiye Ayla' yı tanımamak, tek suçlularda Safiye Ayla' yı tanımayanlar olsun.
Boş bir vehamet bence de.

husam95

Felsefe.net
Yeni Üye
ama bunu bilipte paylaşmamak ??? Ne kadar doğru bir şey , sonra haksız yere yapılan şeylerde suçlu nasıl olmaz , haksızlık olan yerde daime suçlu vardır. Haksızlığı yapanda ben olduğuma göre kendi içimde kendimi suçlu hissetmem normal galiba :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar