Siyah fötür şapkalı abi

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Siyah fötür şapkalı abi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Siyah fötür şapkalı abi
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Seni gördüğümde bundan yaklaşık 7 yıl evveldi aradan uzun yıllar geçti seni hergun yeniden gorebilirmiyim umuduyla gözlerim hep yollarda kaldı durdu

Seni son gördüğümde taksinin içerisinde bana zafer isareti yaparak gözlerimin önünden ayrilman oldu geriye dönüp baktım o gün bana ne demek istediğini anlamaya çalıştım

Aradan uzun yıllar geçti ne demek istediğini bugün azda olsa anlayabildigimi umuyorum

Şuan neler yapıyorsun yada bu mesajim sana ulaşır mı bilemiyorum ama ben geçen süre zarfında bir çok zorluklar hayatımda yaşadım çok mücadele dolu geçen koskoca 7 yılı geride bıraktım

Bugun seni yazmak seni anlatmak istedim çünkü hayatimda kısa zaman zarfında senden önemli şeyler öğrendim

Bugün yasantima ve hayatıma bakıyorum da aslında hiç kolay sınavlardan gecmedigimi farkettim yeri geldiğinde yalnızlık ile kaderimle yuzlestim guvendiklerimin bana sırt donmelerini gördüm ama ben hiç düşmedim yada azmimden hiç yılmadım

Zaman hayatim için akıp gidiyor gelecek yaşantımda kaderim bana hangi yolu sunar bilemiyorum ama sende biliyorsun ki kaderim neredeyse ben hep orada oldum tip ki bu zamanlarda olduğu gibi

Yazıları çok fazla uzatmak istemiyorum bugün hernerdeysen sana kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum aslında cok zaman önce yazmam gerekirdi ama sana karşı cesaretimi ancak daha yeni toparlayabildim

Bugün güzel bir gün yarın hava açık daha güzel gün inşallah hayat insanlar için de yeni günde güneş dolu mutluluk ve huzur dolu bir gün sunar

Seni hiç unutmadım aklından dahi geçirme istiyorum

Çok vefalı bir dost değilimdir belki ama bazen bunu nadirde olsa basarabiliyorum beni en iyi sen tanırsın diye düşünüyorum

Sevgilerimle
Elbisss

Böyle

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç