Site yönetimine bir soru

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde İnci Birinci tarafından oluşturulan Site yönetimine bir soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 920 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Site yönetimine bir soru
Konbuyu başlatan İnci Birinci
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Burada bir üyeye hakaret ettiği gerekçesi ile bir üyenin siteye girişi engelleniyor iken, Allah'a inancı nedeniyle , inancını savunduğu için hakarete, aşağılamaya maruz kalan üyelerin mağduriyeti hakkında ne düşünülmektedir.

İnananların en büyük kutsalına Allah'a, nihayet evlatları var, diyecek kadar hakaret edebilen bir üye ne kadar tolere edilebilir?

Bu üyenin yaptığının kesinlikle felsefe, sorgulama veya iyi niyetli paylaşımlar olmadığı açıkça görüldüğü halde, bu durum ne zamana kadar görmezlikten gelinecektir.

Bu durumun devamı halinde inancına saygı olan ve inancına sahip çıkması gereken üyelerin, adminler gereğini yapıncaya kadar siteye girmemeleri mi gerekiyor?

Yanıtı merakla bekliyorum. Bu üyenin yasaklanmaması halinde benim nickimin yasaklanmasını rica ediyorum. Zira küfür etmeye kişiliğim müsait değil, ancak hayatta bu da olanaksız değil. Dilerim buna zorunlu kalmam.

İnci Birinci

Düşünür Üye
Yeni Üye
Sayın yönetim, site sizindir, ben sadece bilgi rica ettim.

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
kimin, sizi nasıl aşağladığını bilmiyorum... ama küfür, aşağılama ve hakaret gibi tutumlar, yöneldiği insandan çok, yöneltenin kendisini yaralar... o nedenle, çok önemsemeyin... diyeceğim... insanı aşağılayan, aslında kendisini aşağılıyordur...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
İnananların en büyük kutsalına Allah'a, nihayet evlatları var, diyecek kadar hakaret edebilen bir üye ne kadar tolere edilebilir?

Bilmiyor, araştırmaları yanlış yerden yapmış ya da hiç araştırmamış olduğu için sürekli yanlış cümleler kuruyor ama ona göre yanlış değil çünkü inanmıyor yani kurduğu cümle ne anlama geliyor farkında değil...

evrensel-insan

Kahin
Yeni Üye
Islâmiyet öncesi kâbe'deki yüzlerce putun* en büyüğüne, yani ay tanrısına verilen isimdir. bu isim pagan araplara antik kenan panteonundan miras kalmıştır. son şeklini islâmiyet'le birlikte araplardan (muhammed'den) almıştır. al-menat, al-uzza ve al-lat olarak anılan üç kızı vardır. muhammed adlı islâm kurucusunun babası da bu ismi taşımaktadır.

Muhammed'in babasinin ismi Abdullah- "Allah'in hizmetcisi/kolesi" anlamina gelir.

sakal

Kahin
Yeni Üye
Muhammed peygamberin babasının adı nedir anlamı nedir..evrensel-insan'a

X

FAdmin
Onursal Üye
Butun sosyal paylasim platformlarinda bkz: facebook, twitter, instagram vs. bu tip milyonlarca kullanici var? Sen bunu bir onlara yaz, hepsini temizlesinler sonra bizim felsefeye bakariz.

90'larda topu elinden alinan kucuk cocuk mizmizlamasi gibi mizmizlayacaginiza burada hakkini vererek teblig yapin. Bunlari yaradan bile muhlet verip tovbe kapisini acik birakmis, gercekten inaniyorsan deger veriyorsan yasakli listene ekleyip inandigin dinin ogretilerini buradakilerle paylas.

Bu tarz konulari tekrar tekrar acmayin lutfen.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sidebar Kapat/Aç