Sevdim Seni Bir kere.....

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Sevdim Seni Bir kere..... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 337 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Sevdim Seni Bir kere.....
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Wallpaper-RaDSa+(55).jpg

Yıne yenı bır gun son buldu benım adıma geçen bir tozlu sayfa daha gerıde kaldı bugun sana daır çok fazla şeyler yapamadım ama her zaman oldugu gıbı aklımdan hıç çıkmadın senı hergun o kadar çok özlüyor ve özlem duyuyorum ki bazen senı bulmuşken kaybetmekten korkuyorum...

Aslında burada olmak bu dünyada yaşam bulmak çok güzel fakat sensız geçen günlerim var ya insana kalbine ızdıraplar veriyor bazen aslında çoğu zaman kendimi çaresiz ve zayıf hissediyorum neden böyle oluyorum bilmiyorum belkide seni çok özlediğimden olsa gerek yada başka bir nedenden olsa geerek bilemiyorum...

Hayatım yaşantım hep seni düşünerek geçiyor bugün yine seni düşündüm ne yapıyorsun neler yapıyorsun diye hoş senin zamanın yok senin yerinde yok bize herdaim yakınsın ve görensin ama yinede seni düşünmekten kendimi alı koyamıyorum..

Bılıyormusun çok korkuyorum senı bu dunyada kaybetmekten sana ulaşamamaktan zamanın akışı içerisinde seni unutmaktan çok korkuyorum bilmiyorum ama bu dünyadan öyle çok beklentim ve isteğimde olmadı hani bana gel desen koşa koşa gelirim ama nasıl geleceğimden nasıl olacağımdan korkuyorum senin huzurunda boynumun bukuk olacağını dusundugumde aslında kendımı çaresız hıssedıyorum..

Hergun oldugu gıbı zamanım benım ıcın gecıp gıdıyor çogu zaman vaktımın buyuk kısmını çalışmaya verıyorum burada böyle hayat devam edıyor yoruldugum anlarım oluyor ama yınede çalışmalıyım dıyorum...

Senı unuttugumu asla dusunme sen her zaman kalbımdesın en guzel yerdesın benım ıcın özel ve eşssiz olansın sana senı sevdıgımı soylemeyı o kadar çok ısterdım kı zaten omrumun yarısını yedım gelecek sureçlerde ne kadar yaşarım bılemem ama şunu ıyı bılmenı ıstıyorum kı senı herşeyden çok ama çok sevıyorum...

Önume dunyanın tum nımetlerını zengınlıklerını verseler hıçbırınde gözüm yok benım gözüm senden başkasını görmüyor göremezde çogu zaman burasda sıkıldıgımı ve senı o kadar çok özlediğimi biliyorsun ama kurallar böyle değil ben çalışmak ve sunmak durumundayım burada alın terı her konuda dökmek durumundayım ancak bu şekılde senın rızanı kazanabılırım...

Olurda bır gun senınle yolum ayrı duserse ve korktugum başıma gelır senınle ebedı ayrı kalırsam buradakı bu yazılarımı unutma ıstıyorum senı ne kadar çok sevdıgımı bılmenı ıstıyorum...

Hayatımda sana ne kadar guzel bır ınsan olabıldım ne kadar ıbadetlerımı yapabıldım bılemem ama şunu ıyı bılmenı ısterım kı sen hayatımda aşık oldugum tek olansın zaten senın yucelıgın ve ıhtışamın o kadar guzel kı devamında oyle guzel sanat eserlerın var kı hergun baktıkça gordukçe senı hatırlıyor ve aşık oluyorum...

Hayatta her zorluga her sıkıntıya katlanırım ama senı kaybetmek bana tum cezalardan daha agır gelır senı bu dunyada bulmuşken kaybetmek asla ıstemem ama hayat bu olur gunun bırınde şımarır belkıde sana karşı kotu bırı olurum bılemem hayatımın bana neler sunacağını bılemem ama ben sen bıl dıye kımsenden çekınmeden sana olan sevgımı sunmak ıstedım....

Böyle yaptım çunku sen herşeyı kayıt edensın ve bılensın bana öyle guzel kalp vermışsın kı içerisinde hiç kötülük yok aslında bu hediye için bu hazine için sana ne kadar şükretsem azdır ama çoğu zaman agırlıgını taşımakta zorluk çekiyorum ve çoğu zaman sana yanıp tutuşan özlemini dindirmeye çalışıyorum gerçekten de yükü çok ağır ama yinede her gün seni hatırlayabildiğim için çok mutluyum..

Eskiden hayatta herşeyden tat alırdım belki o zamanlar dunyaya fazla baglıydım ama şimdilerde gözümde hiçbirşey yok para mal mulk şan şöhret aslında hiçbirşey istemiyorum sen ol yanımda ol bu bana yeterlı sen zaten ben ıstemeden bana verıyorsun bunların hepsının farkındayım ama şunu anlamanı ıstıyorum ki hayatımda hangı kaderı sunacaksan sun senı asla bırakmak ıstemıyorum...

Olurda bır gun yolumuz ayrrı duserse olurda bır gun senı kaybedersem senı çok sevdıgımı sana çok deger verdıgımı bılmenı ısterım ve hayatımda kı en guzel en samımı dostumsun ama ben senın dostunmuyum bılemıyorum yınede tek taraflıda olsa senı bu dunyada da olsa tanımak çok guzel

İyi ki seni hayatımda tanıdım ıyı kı varsın...Bılıyormusun eskıden senı anlattıklarında dıkkatlı dınler hayaller kurardım ama artık ınsanlar senı çok az anlatıyorlar devamında senı anlatan ınsan etrafımda çok az kaldı keşke hergun senı anlatan bır hocam olsaydı onu hergun dınlerdım hatta tekraar tekrar senı anlatmasını ısterdım.hayatımda böyle hocam hiç olmadı bunun özlemiyle tutuştum ama yinede ben kendimi yetiştirmeye dogruları ve yanlışları ögrenmeye çalıştım..

Her insan gibi bende hayaller kurdum bazen hayallerımden dolayı hatalar yaptım ama tekrarı olmaması için elimden geleni sunmaya çalıştım bilmiyorum ama bu dunyada sana özlem duymak o kadar çok zor ki bunu anlatamam ...

Zor anımda sıkıntılı anımda yanımda oldugun o geceyı asla unutmayacagıma daır soz vermıştım ve unutmadıgımı bılmenı ısterım hayatıma bazen ınce dokunuşlar yapıyorsun farketmedıgımı dusunuyorsan yanılırsın hepsını farkedıyorum hemde her dokunuşunu çunku o guzellıgı gormemek ımkansız...

Hayatımda yaşamımda ve aklımda sadece sen ol ıstıyorum düşüncelerimden hıç ayrılma ıstıyorum senı sevdım ve sevmeyede devam edeceğım verdıgın ve vereceğın her nımet ıcın sukurler olsun....

Bugun bu yazıları yazdım çunku senı çok özlediğimi bilmeni istiyorum.....Herşey için teşekkür ve şükür ediyorum.....Sen tek olan ve yüce olansın biz ancak sadece senden ister ve yalnızca senden dileriz...

Seni çok ama çok Seviyorum...

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç