Şans ya da Şanssızlığı etkileyen bir enerji var mıdır? varsa? ya da yoksa? nedeni ne?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Tartışma Alanı kategorisinde Pyramos tarafından oluşturulan Şans ya da Şanssızlığı etkileyen bir enerji var mıdır? varsa? ya da yoksa? nedeni ne? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,303 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Tartışma Alanı
Konu Başlığı Şans ya da Şanssızlığı etkileyen bir enerji var mıdır? varsa? ya da yoksa? nedeni ne?
Konbuyu başlatan Pyramos
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"
P

Pyramos

Ziyaretçi
Bazen çok şanslı günümüzde oluyoruz, bazende şanssız günümüzde bazen de gün içinde değişiyor bu durum...ben bu durumu etkileyen bir enerjinin olabileceğini? varsa kaynagının ne olduğu? üzerine kafa yoruyorum ama henüz tutarlı bişey tutturabilmiş değilim:) görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

Şans= sebeb sonuç dersek..bu olası sebeb sonuçların bize neğatif yada pozitif yansımasının olasılığını kasdediyorum enerjiden birazda..

ls2

Kahin
Onursal Üye
Bu benim ilk açtığım başlıktı sanırım (pyramostu nickim bir ara)..o aralar şansız hissediyordum kendimi..

2 yıl 3 aydır bu başlığa biri yazar mı diye bekledim durdum , ayıp ya , esefle kınıyorum hepinizi :p (şaka şaka)

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
şans ismi bir bomba ve içinden bir çıkaç

içine kimin ne koyduğunu bilmediği bi şey-bi tür sürpriz gibi bi şey bu ne tür bi şansa inandığınıza bağlı bu
şansı kim ölçecek ve neye göre de?
hep bir değer vardır
bi şey birine çıkar ve bi şey bi yere düşer
bi yüzlükten sayı çekiyorsanız 101 e çıkmaz değil mi? şans nedir? şans budur?
şansı tanımlayın-siz tanımlayın
ama günü enerjisi diyosunuz ve bi gün iyi bi gün x demek bilmiyorum bunu
nasıl olmakla ilgisi ve nasıl olduğunla ilgili bi şans var mı ve bi dağılım-saçılım da bunu bilemem ben-anlamam da

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar