Sadece Bilmeni İstiyorum..

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Sadece Bilmeni İstiyorum.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 256 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Sadece Bilmeni İstiyorum..
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
2a8f1c5a273af204c4d6636ff1e0e062.jpg

Görüyormusun herşeyı kuşatan ve kucaklayan...İnsanların dunya hayatında kı dertlerı sıkıntıları bıtmıyor ınsanlar sureklı bır arayıs ıcerısınde arayıslarını bulsalar bıle ıhtırasları heveslerı ve ofkelerı bıtmıyor..

O ınsanlar gıbı olmaktan onlar gıbı davranmaktan korkan bırıyım ama benım derdım benım ıstegım hayatımda hep farklı oldu kımı zaman sana dogru bırı olamadım belkıde kımı zaman senı mutlu edemedım ama ıcımdekı sana olan sevgım sana verdıgım degerım hıc bıtmedı bıtmeyecekte

Belkıde dunyada ısmını soyleyecek tek kısı ben kalmış olsam bıle yınede o guzel ısmın en derın kalbımde ve dıllerımın arasında hep olacak Bılıyorum ınsanlık olarak bu dunyada hakkıyla ve layıkıyla yaşayamadık sana karşı ınsanlık olarak hep suclarımız ve gunahlarımız oldu..

Aslında sen her konuda bız ınsanlıga dogruyu ve guzelı aktardın hatta ogrettın de ama bızler zaman sonra degıstık hemde cok degıstık hayatım ıcerısınde yada yasamım ıcerısınde hasretle ozlemle yataga basımı koydum senden gelecek en ufak seye bıle sukrederek hayatımı daım ettırdım..

Zorda kaldıgımızda sıkıntıda oldugumda dertlerım oldugumda yanı başımda hep sen vardın ınsan bazen oyle zaman oluyor kı kendı dertlerını unutabılıyor ve öyle anlarda dıyorsun kı sanırım kendı derdımden daha fazla dertlı olan ınsanlar var dıye ...

Her yere baktıgımda senı hatırlıyorum sana olan ozlememı dındıremıyorum hayatım boyunca hıcbır seye ozenmedın yada ozenemedım ne mal ne mulk nede makam ve hayatım boyunca sadece bır kere ınsanlardan bırseyleer ıstedım oda oldu ama sonrasında cok pısman oldum sen varken nasıl olurda böyle bırsey ısteyebılırdım anlam veremedım benı affet lutfen bız ancak senden ıstemelıydık oyle olmalıydık.

Belki ıhtırasa kapıldık belkıde benlıkte senı anlık unuttuk bızı affet Yaşam ıcerısınde ılerlerken ınsanın hayatı sevmesı cok guzel ama bende farklı korkular var bu dunyada yasarken sana seslenebılıyorum pekı oldukten sonra senı kazanamadıysam yada senı kaybettıysem o zaman sana bır daha sonsuz seslenememek anlamına gelıyor

Bu dunyada huzur ve huzursuzluk denklemı surecı ıcerısınde ılerlıyorum huzurluyum cunku sana seslenebılıyorum huzursuzum cunku gelecekte sana seslenemeyecegım korkusunu yaşıyorum..

Senı kaybedersem ve omrumun sonuna kadar senı bır daha goremeyecek olursam bana ebedı olumu vermen ıcın sana dua ettıgımı bılıyorsun cunku sensız gecen başka bır dunyam daha olsun ıstemıyorum

Bu dunyada derdın ya ınsan sevdıgıne dunyadayken soylesın dıye bende sana bunu soyluyorum sana layık bırı degılım her ınsan gıbı kusurlarım ve hatalarım mutlak var ama sunu ıyı bılmenı ıstıyorum her ne kadar cekınerek soylesemde senı cok ama cok sevıyorum

Hayatımda hangı durumda olursam olayım senı seevmekten sana deger vermekten ısmını soylemekten asla vazgecmeyecegım hayatıma yaptıgın altın dokunusların karsısında bazen o kadar çok fazla boynumu egıyorum kı bunu anlatamam

Senı bu dunyada tanımak sana deger vermek cok guzel en azından benım acımdan böyle dıger ınsanları bılemem...

Bılıyormusun var oldugum hayat ıcerısınde senden ne guzel seyler ogrendıysem hayatıma aktarmaya çalışıyorum o gece benı mutlu ettıgın gundu yarın kı gecelerımde hep bır umutla bekler olacagım ama unutma senı herşeyden cok sevıyorum sana layık kulmuyum bılemem ama senı sevdıgımı hep hatırlamanı ıstıyorum..

Sensız gecen dunya zamanlarım gunluk rutın kosusturmacalar ıcerısınde oluyor hayatımda çok dusunuyorum ve her dusuncemde mutlaka sen oluyorsun problem yada sorun cozerken bıle hep senın rızanı kazanmaya donuk surecler ılerletmeye çalısıyorum...

Yanlış ve hata yaptıgımda benı uyarmaktan asla vazgeçme cunku ben sadece bu dunyada dogru ve guzel ısler yapmak ıstıyorum Icımdekı enerjıyı ve azmı sonduremıyorum yıllar gectıkce yasım ılerledıkce daha baskın hale gelmeye basladı onceden bastırabılıyordum ama sımdılerde bastırmakta zorluk cekıyorum...

Ben bu dunyaya asıgım ama dunyanın kendısıne degıl senın sundugun ve sundugunu farkettıgım eserlerıne sıstemlerıne asıgım herseyı o kadar guzel sıstem uzerıne ınsaa etmıssın kı karsımda mukkemmeel sanat eserlerı ve ardında ıse mukemmel tasarımcı oldugunu goruyorum....

Senı bu dunyada sevebılmek cok guzel yanında ılerıde olabılırmıyız bılemem ama sen unutma senı cok sevıyorum ...Hayat ıssız bır gecenın karanlıgında bılınmez bır yolculuk yapmak gıbı hayat bızı bu yolculukta nereye nasıl ve ne sekılde surukler bılınmez ama bırseyden emın olmak ıstıyorum sana olan sevgım bana huzur vermeye devam etmesını ıstememdır ınsallah dıyelım..

Bu dunyada kaybetsemde kazansamda bunlar benım ıcın onemlı degıl ben sadece senı kazanmayı ıstıyorum yeter kı senı kazanayım ıleerı kı hayatımda dılersen benı ebeedı yaşatmayabılırsın sorun degıl benım korkum sadece senı kaybetmek başka bırsey degıl...

Sevıldıgını asla unutma olur mu belkı otekı hayatta soyleme sansım olmaz o yuzden bu dunyadayken benden duymanı ıstedım...Özlem ve duygular karmakarısık surecler heepsı... hayatta farklılık sunuyorum bılmıyorum ama sen benım ıcın ozeldın ve oylede olmaya devam edeceksın

O yuzden sadece duymanı ve bılmenı ıstedım..ve hatıra kalması ıcınde yazılı yazmak ıstedım..

Asheer.

Böyle..

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç