Peki sonra ne olacak?

rtahaeslik

Yeni üye
Kayıtlı Üye
İyi forumlar sevgili dostlar, forumdaki ilk konumda sizlere içinden çıkamadığım bir konuyu sormak istiyorum. Şuan 19 yaşındayım. Gerçekçi mi düşünüyorum yoksa düşüncem de bir yerlerde bir sorunmu var buna karar veremediğim için size sormak istiyorum. Örneğin şuan bu seneki üniversite sınavına hazırlanıyorum fakat o kadar zor oluyor ki benim...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

ÜstünKişi

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Kendine bir amaç bul. Bulamazsan ölene kadar seni en çok mutlu edecek şeyi yap. Seni mutlu edecek şeyler yoksa mutsuz yaşa ya da öl.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
İyi forumlar sevgili dostlar, forumdaki ilk konumda sizlere içinden çıkamadığım bir konuyu sormak istiyorum. Şuan 19 yaşındayım. Gerçekçi mi düşünüyorum yoksa düşüncem de bir yerlerde bir sorunmu var buna karar veremediğim için size sormak istiyorum. Örneğin şuan bu seneki üniversite sınavına...

Son düzenleme:

rtahaeslik

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Hayata endişe ile bakmak ya da yaşanabilecek tüm olasılıkları hesaplamaya çalışmakla sadece kendini tüketirsin. Yapmayı planladıklarını ertelemeden ve belirsiz korkularla oyalanmadan, hedeflerine odaklanman gerekiyor. Önünde çok sıradan bir yaşam varmış gibi geliyor olabilir şu an fakat bunu asla...

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Hepimiz yaşadık bir şey diyemiyorum..
Ketojenik, Paleo GAPS gibi diyetleri genel kültür için bir araştırmalı derim...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Hayata daır bır amacın hedefın ve gayen olması gerekıyor her karşılasacagın sorun senın ılerıde gıtmen gereken basamakların olacak hayat ıcerısınde tecrube kazandıkça basamakları tek tek tırmanacaksın hayatımızdakı en guzel gayemız aılemız ve onlarla bırlıkte gecırecegımız guzel anlarımız olacaktır amaclarımız ıse dogumdan olume kadar...

meyelan

Üye
Kayıtlı Üye
Kimseyi dinleme,sadece aklın ve vicdanını inşa ettiysen onları dinle.Aklın ve vicdanın hala bir ilkel ise onunla uğraş diğer amaç,hedef vs. kendiliğinden gelişir.
Bunu da dinleme :)

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
:)

Aynen katılıyorum insanın öncelikle kendini iyi tanıması oldukça önemli kendini tanımalı ve en çok neleri sevip neleri sevmediği iyi anlamalısın sevdiğin hoşlandığın güzel şeyler için kendine zaman ayırmalısın bunu yapabilmelisin sonrasında güzel bir hedef ve amaç hatta gaye belirle mesela doktor olacaksan ben neden doktor olmalıyım ve...

rtahaeslik

Yeni üye
Kayıtlı Üye
:)

Aynen katılıyorum insanın öncelikle kendini iyi tanıması oldukça önemli kendini tanımalı ve en çok neleri sevip neleri sevmediği iyi anlamalısın sevdiğin hoşlandığın güzel şeyler için kendine zaman ayırmalısın bunu yapabilmelisin sonrasında güzel bir hedef ve amaç hatta gaye belirle mesela...

ranaizm

Yeni üye
Kayıtlı Üye
İyi forumlar sevgili dostlar, forumdaki ilk konumda sizlere içinden çıkamadığım bir konuyu sormak istiyorum. Şuan 19 yaşındayım. Gerçekçi mi düşünüyorum yoksa düşüncem de bir yerlerde bir sorunmu var buna karar veremediğim için size sormak istiyorum. Örneğin şuan bu seneki üniversite sınavına...