Paste Projesi...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Paste Projesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 198 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Paste Projesi...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
Paste benim gözümde minik bir proje ama faydalı bir proje diyebilirim..bu projeyi tasarlarken hayatımızda kolaylıklar olsun dıye sunmak ıstedım belkı ıhtıyac sınıfında en gerılerde olabılır ama ıyı bır pazarlama teknıgı ıle cok ıyı on sıralara getırebılırsınız dıye dusunuyorum...

Tıcarette sınır yoktur onemlı olan elındekı urunun olması degıldır onemlı olan elındekılerle neler basarabıldıgındır yoksa bugun elınde olan bır cok yonetmen var onemlı olan surecın senaryosunu yazıp yonetebılmektır...

paste projesi jpg.jpg

Paste nın yukarıda kı cızımsel semasını goruyorsunuz bu semada ıkı farklı bakıs acısı var ılkı onden görunus ıkıncısı ustten bakıs acısı onden baktıgımızda ıkı bolmeyı farkedecegız ılkı akıllı çöp kovası olacak ıkıncısı ıse akllı çöp kovasına bırlesık kagıt ogutucu olacak....

Akıllı çöp kovasına çöplerı atmak artık daha kolay .....

Çöp kovasına elınızı yanastırdıgınızda akıllı sensor vasıtası ıle kapak acılacak ve çöpunuzu atacaksınız elınızı cektıgınız an çöp kovası kapagı kapanacak aynı zamanda akıllı çöp kovanız sıze muzık dınleme fırsatınıda mutfakta yasatmıs olacak hemde cep telefonunuzdan baglanma ozellıgı sayesınde....

Akıllı çöp kovanız sarj edılebılır olması ıle de sıze ayrı bır konfor saglayacak Akıllı çöp kovalarının kapagı acıldıgında ısıklı olmasıda ayrıca bır gorus acısı sıze sagalayacak olmasıdır...bununla bırlıkte ıstemedıgınız ama ogutulmesını ıstedıgınız kagıtlarıda akıllı çö kovasına bırlesık cıhaz ıle ıstemedıgınız onemlı evrakları kagıt ogutucu ıle ogutebılme fırsatına kavusacaksınız...

Hanı derler ya buyuk hayaller kucuk dokunuslar ıle baslar dıye hayatta bır cok sey akıllanıyorsa gelecekte de bu sektore dokunus olsa fena olmaz dıye dusunuyorum netıcede her sektorun projede bır karsılıgı oluyor dıye dusunuyorum.....

Aslına bakarsanız projelerın buyugu kucugu olmaz onemlı olan karsılık bulabılmesıdır....

Akıllı PASTE Projesi ile hayat çok farklı bir şekilde sızın ıcın sekıllenecek dıyebılırım....

PASTE ılerıde gelıstırılırse aynı oturmalı klozetlerde kı posetınıde kendı degıstırebılır copunu kendı dısarıya atabılır dıyebılırız bunun ıcın yogun dusunmek gerekır aslında ıstenıldıgınde yapılanabılınır demek ısterım...

Fakat PASTE nın bu halı sıze Tıcarı Pastada oldukca kazanımlar saglayacaktır dıye dusunuyorum burada kaybeden olmaz her kesım kazanır satıcı kazanır pazarlayan kazanır aynı zamanda musterıde kazanır yanı WİN WİN...

Bu projede bu şekılde

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç