parti mitinginde para dağıtmak...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde birazdahaderinmavi tarafından oluşturulan parti mitinginde para dağıtmak... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,165 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı parti mitinginde para dağıtmak...
Konbuyu başlatan birazdahaderinmavi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ls2

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
türkiye'de tuhaf işler oluyor... bir bakan, mitingde iç cebinden bir tomar para çıkarıp yanındaki (koruması olduğu sanılan) adama verip, 'dağıt şunları' diyor... bu arada, bir amatör kamera olup biteni kayda alıyor... ülkemizin giderek ilkelleşen bu tür manzaralarından kimler sorumlu tutulmalı acaba... ?. ..

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
hiç kimse, kendini ifade etmedikçe, kendini üretemez, varlayamaz ve kazanamaz, kendi olamaz... ve dolayısıyla, susularak özgürleşilemez... buna karşılık özgürlük, insanın ''kendi olarak yaşayabilmesi için'' en temel gereksinimlerinden biridir... suskunluk, özgürlük gereksinimi duyamayacak kadar derin bir sefaleti gösteriyor olabilir mi... ???...

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Üstadım birleşmiş suskunluk ama birleşmemiş konuşkanlık ve karşı koyma; nasıl olur bilmem iyi günler; bilen varsa bana da söylesin;
Ben gerçekten haber gündem izlemiyorum bıraktım; Orda bütün aklım enerjim yitip gidiyor kör kuyularda, maç izler gibi;

Ben aklımı, kafamı başka çukurlara soktum, oralarda yitip gitti zaten; Bambaşka bi dünya gerçeği anlatan bi sürü saçmalık okudum, Kasyopya masyopya her neyse, İnsanlara soruyorum, Herkes saçmalık diyor bana, Bırak bu işleri, Bende düşünüyorum herkes böyle diyorsa acaba;

Üstadım ben kendimi ifade edeceksem, Bildiğim tek şey şu; Dünyadaki neredeyse herkese, akıldışı, bilimdışı, gerçek dışı gelen spritüel metafizik içerikler okudum, Bana çok tutarlı geldiler yıllar içinde dünya gerçeğini yorumladığımda, Dünya gerçeğini yerden yere vurup başka bi yere koyuyor, Ama kimse itibar etmiyor bile, Akıllarına uymuyor bilimlerine uymuyor, Ama bana kalırsa bu içerik kötülerin başına dünyayı yıkacak kudrette ama nerde sunsam iki satır okuyan çöp dedi,diyor, BEnim elimde susmaktan başkası kalmadı, Benim elimdeyse acabalardan başka bi şey kalmadı,

Şimdi ben o bakışla yorumlasam , Bu metinlerin anlattığı dünya algısı ile bunları yorumlasam olmaz, Kimseye uymaz, Boşuna deli benzeri oluruz, Tutup bunlarsız yorumlamasam hiç olmaz, Çünkü bu benim gerçeğim olmaz, Ya da kendimi ifadem olmaz, Ben burada bi gezgin, gelir geçer olayım arada dalgacı, ama beni buraya o okuyuşlar getirdi; Kötülüğe karşı susmak kötülüğe ortak olmaktır diyordu çünkü; İnsanlarla iletişime geçin ağ bağlantısı yaın, iletişim kurun diyordu çünkü; Şimdi en suskun benim, Çünkü elimde bi delinin masalından başka hiç bi şey kalmadı;

ls2

Kahin
Onursal Üye
bir dahakine belki gene para dağıtırlar diye gelenlerde olacaktır...kalabalık olsun diye belkide işte..

sosyolojisini-psikolojisini teğet geçiyorum :)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç