Napacağım Ben? (Aşk Mevzuları)

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde DenizcanCinar tarafından oluşturulan Napacağım Ben? (Aşk Mevzuları) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Napacağım Ben? (Aşk Mevzuları)
Konbuyu başlatan DenizcanCinar
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

DenizcanCinar

Felsefe.net
Yeni Üye
Lise 2 öğrencisiyim. Alt sınıflardan bi kızla konuşuyorduk 15 gün kadar konuştuk sonrasında 15 gün kadar çıktık fakat resmen whatsapp aşkı falan yaşadık yani okulda çok nadir bir araya gelirdik. Geldiğimizde ise konuşamazdık bile. En sonunda çıkışlarda sadece sınıfta 3-5 sarılma öpme falan derken böyle geçti günler. Kızın arkadaşları ve bulunduğu sınıfın çevresinde kavgalı olduğum,sevmediğim tipler var kıza çıkmaya başlamadan önce onların sınıfa gelmeyeceğimi söylemiştim onun için sıkıntı olmasın diye ve kız kabul etmişti ben gelirim diyerek. Fakat daha sonralarında kız gelmemeye başladı. Bana dün artık her dakika gelicem lütfen ayrılmayalım falan dedi bende kabul ettim devam ettirdim bugün yine aynı bok oldu yanıma geldi fakat ne sarılabildim doyasıya ne öpebildim onları da geçtim konuşmadık bile ama herşeyden önemlisi neden bilmiyorum ama ikimizde çok çok çok seviyoruz arkadaşlar. Sonuç olarak şu an sözünü tutmadığı için ayrıldım ben çok utangaç yan yana gelemiyoruz okulda birbirimizden haberimiz yok yani dediğim gibi wp aşkı yaşıyoduk. Şimdi ne yapmalıyım?

X

FAdmin
Onursal Üye
Bu soruya buyuk ask adami, hayatini Freud'un kadinlar hakkindaki tezlerini anlamaya adamis [MENTION=4925]Alper[/MENTION] in cevap vermesi, sizin acinizdan buyuk kazanim olacaktir.

Kendisi ayni zamanda babacan tavirlariyla gonullerde taht kurmus, bir nevi forumumuzun manevi guzin ablaligina soyunmustur diyebilirim. Ayni zamanda degerli sosyolog [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] inde bu konu hakkindaki fikirlerini merak ediyorum azizim.

non

düşünemeyen
Yeni Üye
Biz lisede 1 hafta çikar, 2.günde öpüşür, 3.günde en yakin arkadaşini tavlardik azizim.
Sen de öyle yapmayi dene.

esekherif

Filozof
Yeni Üye
Bu soruya buyuk ask adami, hayatini Freud'un kadinlar hakkindaki tezlerini anlamaya adamis [MENTION=4925]Alper[/MENTION] in cevap vermesi, sizin acinizdan buyuk kazanim olacaktir.

Kendisi ayni zamanda babacan tavirlariyla gonullerde taht kurmus, bir nevi forumumuzun manevi guzin ablaligina soyunmustur diyebilirim. Ayni zamanda degerli sosyolog [MENTION=4933]esekherif[/MENTION] inde bu konu hakkindaki fikirlerini merak ediyorum azizim.

Ah Efendim , nazeninim [MENTION=4925]Alper[/MENTION] efendiyi utandırmayalım. İzzette yekta , saadette bi hemta, mubabbetle la nazir, güzellikte bi kusur bu liseli ergenimiz reşid olduğu vakit ilgileneceğimizi beyan ediyorum.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
Kesin olmamakla beraber kız,yardımsever birine benziyor ve yaşadığı hayatta sorunlar olabilir.O 15 günlük sürede seni herhangi bir nedenden tek çıkar yol,tekel görmüş ve bu ilgisini sana aktarmış.Daha sonra sözüm meclisten dışarı maymun gözünü açmış ve rüya bitmiş.

Burada kızları elde etmek için duygu ve aşkı ön plana çıkarmanın önemini anlıyoruz.İlk temas ya da akabinindeki en fazla 3 günlük sürede kendinizi sıcak,samimi ve duygusal hissettirmelisiniz.Aksi durumda sırf kendinizi yaklaştırabilmek için bir takım acı olaylara girerseniz bu arkadaşın yaşadığı durumu yaşamanız işten bile değil.

Şu an kime sorsak "Ya bu kızları anlamıyorum." "Kızları nasıl elde edebilirim." "Hiç kız arkadaşım yok." der.Arkadaşlar,cinsiyet ayrımı sadece üreme organlarında olmalı.Sosyal hayatta kadın,erkek eşittir ve ortak payda da buluşur.Yani insanlıkta.

Bir kızı elde etmek aynı zamanda erkeği elde etmektir.Yani insan elde etmektir.Kızların duygu ve hisleri kuvvetlidir.Güven isterler.Tamam bu doğru.Ancak bunlar insanların genel sorunudur.Yani biz erkeklerde isteriz bunları.

Tavsiye olarak,bir insanı elde edebilmek,ona yaklaşabilmek için sadece kendiniz olun.Lütfen boynunuza fular takıp Kant gibi dolaşmayın ortalıkta.Sadece maskot olursunuz.

Bir de sevgi ve ilişkinin içini boşaltmayın.Birisi ile sırf bir şeyler yaşamak için bir şeyler yaşamayın.Bu önce kendinize sonra karşınızdakine saygısızlık olur."Onu gerçekten istiyor musun?" bunu kendinize sorun.

L

lamei

Ziyaretçi
İslam'dan önce bi kişi olmuştu,
sarılmak öpmek nası bişi öyle?
Yüzüne bakamam, kıpkırmızı kesilirdim.

Napcam falan deme.
Ayrıl gitsin.
Eşini düşün hem.
Haydi hepsini boş ver , caiz değil kardeş.
Haram diyoz haram.

UpBot

Kahin
Yeni Üye
Konu kaldığı yerden devam edebilir.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç