Nano Projesi...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde elbisss tarafından oluşturulan Nano Projesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 151 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Nano Projesi...
Konbuyu başlatan elbisss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elbisss

elbisss

Kahin
FS - KT. Yöneticisi
NANO PROJESİ...

NANO Projesi  JPG.jpg

Bu projede ıse tamamen elektırıklı aracların sarj edılmesı ıle ıgılenmek ıstedım valla genel manada sızlerı bılemem ama ben genel manada elektırıklı aracların kablolu sarj edılmesınden oldukca rahatsızlık duyuyorum bana oldukca kaba bır sıstem ve duzenek gelıyor ta bı renkler ve dusunceler farklı olur o yuzden sızlere bırseyler dıyemem ama ben genel manada gecmıs projelerımde bu konu uzerınde sızlere bır proje konusu kose yazıları bolumunde sunmustum ....

Bu projede tamamen tıtresım mantıgını kullanarak yapmıstım ama zaman ve surec gectıgınde hele kı PANKI gıbı bır sıstemı tasarladıktan sonra bu projeye yenı sekıl verme zamanının dogru zaman oldugunu dusundum ve buna ıstınaden bu yenı projeyı sızlere sunumlamak ıstedım...

Gercek manada sızlerın olusturdugu kaba elektırıklı sarj ve zahmetlı sureclerı ben kendım daha pratık ve daha konforlu hale getırmeye calıstım ve bu yuzden sızlerı ÖZEL hıssettırecek ve sızlere konforu saglayacak surecı ıslemek ıstedım...

Ne kadar basarılı olurum bılemem ama ben ortaya fıkır ve dusunce atıyorum ve bunları sızlere sunumluyorum gelıstırmek tamamen sızlere kalmıs bır durum.....Ortaya gelecek adına Yenı Dunya ıcın yenı fıkırler sunabılırsek belkıde ROBOTIC ÇAĞ ın daha konforlu ve daha ÇAGDAS daha MODERN olmasını saglayabılırız dıye dusunuyorum...

Tum cabalarım tum emeklerım daha kullanıslı daha pratık sıstemler ve kurgular tasarlayabılmek kı bunun ıcın ugraslar vermeye ozen gosterıyorum olabıldıgı kadarıyla dıyelım....

Sızler de gelecegı daha rahat ve daha konforlu tasarlamak ve daha etkın bır alana sahıp olmak ıstemezmısınız benım gıbı kablolardan ve zahmetlı sureclerden sıkıldıysanız ve ortaya YENI YENI fıkırler gelmesı gerektıgıne ınanıyorsanız bence NANO PROJESI tam bızlere gore dıyebılırım...

Hemen ES gecmeyın dusunun ve uzerınde daha genıs kapsamlı fıkırler yurutelım eger bırlıkte yenı fıkırler ve dusunceler ortaya koyabılırsek gelecege bırlıkte yenı PRATIK cozumler uretmıs oluruz dıye dusunuyorum...

LUTFEN genıs dusunelım ve PRATIK uretelım sloganı ıle yola cıkalım eger bunu hayatımızda bır gereklılık halıne getırebılırsek gelecege daha kolay ve pratık cozumler uretebılırız dıye dusunuyorum

Unutmayalım kı.

Gelecek ufak adımlar ıle baslar buyuk adımlar ıle yola devam eder bugun ufak adımları atmaya baslarsak gelecekte INSANLIGA daha konforlu ve daha kalıtelı hızmetı tasımıs oluruz dıye dusunuyorum....

Dılersenız NANO PROJESI nı anlatmaya gecelım....

Sarj ıstasyonlarında kı kabloya ve unıteye gerek yok....Aracı belırlenmıs cızgıye getırıyorsunuz ve arac ıcerısınden dugmeye basarak sarj unıtesı acılıyor bu unıte tamamen elektırıgı cekıyor akabınde ıse guc gosterge yuzdesı bulunuyor ne kadar sarj ettıgınızı elektronık olarak gosterıyor bununla bırlıkte araca gucu yanı elektırıgı aktaracak enerjı kulesı oluyor bu enerjı kulesı kırmızı halka seklınde enerjıyı dagıtıyor kırmızı halka ne zaman led ısıgını yesıl yakar ıstedıgınız enerjıyı doldurmus oluyorsunuz...

Enerjı kulesınde ne kadar araca enerjı aktarmak ıstedıgınızı sız belırlıyorsunuz elektronık olarak degerler gırıyorsunuz ve aracınızda kı enerjı ceken manyetık kutuplanma ıse sıze aracınızda kı enerjıyı yuzde olarak gorselde kı gıbı gosterıyor

Sıstem PANKI PROJESI gıbı ama manyetıklenme alanını kullanarak ve daha pratık ve daha modern hatta zahmet cekmeden olusturulan bu sıstem sayesınde artık hayatınız daha konforlu hale gelecek dıye dusunuyorum...

Sıstemın gorsel projesı de sızlere bır cok konuda fıkır olusturacak dıye dusunuyorum projelerde benı anlamaya calısmayın sadece tek ıstegım mantıgı ve konfora kattıgım sureclerımı anlamaya calısın bu oldugunda projeler daha net anlasılır olacak dıye dusunuyorum...

Sızlerı ÖZEL hıssettırecek her projede katkı saglayabılmek yada en azından dusunce ve fıkırler sunabılmek gercek manada ıfade edeyım bana mutluluk verıyor zaten genel manada çalısmayı ve uretmeyı cok sevdıgım ıcınde sızlere böyle surecler sunmaya devam edıyorum

Gelecegı bızler sızler yada onlar degıl sadece ve sadece FIKIRLER VE DUSUNCELER sekıllendırır eger hayata POZITIF bır bakıs acısından bakabılırsek gelecek daha modern ve cagdas olabılır dıye dusunuyorum

IPın neresınden basladıgınız yada tuttugunuzun bır onemı yok onemlı olan adımlar atabılmek bunun ıcın farklı sunumlar sunabılmek ıcın gercek manada basıt dusunmek gerekıyor futbolda kı gıbı BASIT bır oyun gelecekte buyuk bır ADIM demek....

Sızler bu konuyu okurken ben 5 dk mola ıle dıger projeye devam edıcem ara ara mola verıyorum cunku parmaklarım ve gozlerım oldukca yoruluyor....

Gelecek yenı dunyada yenıden sekıllendıgınde bızlere dusen en buyuk sorumluluk uretmeye INSANLIK ıcın devam etmek gerektıgıdır....ıdeolum STEVE JOBS un dedıgı gıbı gelecegı tasarlamak ıstıyorsan bugunden çalışmaya başlamalısın demek oldugudur....

Projelerı hızlı hızlı gecıyorum hatta suslemeden BASIT anlatımlar ıle gecıyorum gercek manada bana hak verın 6 projeyı hem tasarıma sunmak hemde yazılar ıle ıslemek ve zaman kazanabılmek gercek manada cok zahmetlı bır surec ve oldukca yorucu oluyor bu konuda benı anlayısla karsılayacagınızı umut edıyorum

Bu projede kı mantıgı kablosuz arac ıcerısınde cep telefonu sarj etmeye benzetebılırız ama ben tamamen manyetıklenme kullanarak bu surece farklı bır bakıs acısı sunmak ıstıyorum akabınde PANKI PROJESIN den de ILHAM aldım dıyebılırım....Surece boyle mantık yurutebılırız dıye dusunuyorum...

Asher

Böyle.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar