Mersin Belediye Başkanı

mahsun

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Katılım
6 Kas 2008
Mesajlar
55
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
41
Mersin belediye başkanı sayın Macit Özcan Mersin'i öyle bir duruma kattı ki artık yaşanacak halde degil. Mersin bir de turizm yeri olması lazımken tam bir fiyasko. Sayın belediye başkanı Macit Özcan bunu da söylemek zorundayım CHP'li.
 

MonaRosa

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ağu 2008
Mesajlar
22
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
2020
Ynt: Mersin Belediye Başkanı

Kesinlikle katılmıyorum. Ben de Mersinde oturuyorum. Macit Özcan'a oy vermedim ama yaptığı işleri beğeniyorum. Mersin, Macit Özcan a kadar güya turizm yeriydi. Ama o geldikten sonra özellikle sahilimiz oldukça güzelleşti. Yollarımız eskisi gibi değil. Ayrıca kendisini de tanıyorum. oldukça mütevazı, saygılı ve nazik bir politikacıdır. En azından odun kömür dağıtarak hileyle başkan olmayan ender politikacılarımızdandır. Lütfen birilerinin adını karalamak adına o güzel ili yok saymayın. Macit Bey'in güzel Mersinimize kazandırdıkları ortada...
 

mahsun

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Katılım
6 Kas 2008
Mesajlar
55
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
41
Ynt: Mersin Belediye Başkanı

Mersin'i güzel buluyorsanız ben sizle hiç bir şekilde tartışmaya gerek duymam.Sadece kendime bunu sorma gereği duyarım; güzellik nedir? Mersin öyle bir kent ki bu kadar güzel bir sahil,kıyı hiç bir yerde yok. Mersin'in gerçek yeri bu değil,eğer güzel olsaydı şimdi mersin antalya çeşme bodrum gibi türkiyede parmakla sayılacak bir il olurdu ve buna da inan gerçekden güzel bir yönetim olsaydı şimdi mersin öyle olmazdı.Ben parti saymıyorum a parti b parti c parti her hangi bir parti söylemiyorum, sadece mersin'in yeri bu degil. Linkede bakmaya gerek duymuyorum,23 senedir mersin'de yaşıyorum yaşım da 23;neresin de ne var en az ben de sizin kadar biliyorum.
 

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ara 2012
Mesajlar
4,799
Tepkime puanı
317
Puanları
83
Mesajlar 2009 yılına ait bugün 2013 yılının ortalarını da geçtik. Mersin güzel şehir fakat sosyal hayat çok iç acıcı değil. Antalya, Bodrum gibi olabilirdi belki fakat otel yatırımı yok ki turist gelip nerede kalacak? Turizm sosyal tesisler ve oteller olmadan ayakta kalamaz. Antalya, Bodrum, Marmaris'de çok güzel tesisler var. Mersin bu tesislerin inşaası için de müsait değil her yer apartman oldu. Olacak en iyi şekli bu bence fazlası hayal olur.