Mektup Sana Açarmısın Lütfen.

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde elbiss tarafından oluşturulan Mektup Sana Açarmısın Lütfen. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Mektup Sana Açarmısın Lütfen.
Konbuyu başlatan elbiss
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan UpBot

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Frederique-Constant-Classics-Moonphase-Automatic-2016-1.jpg

Mektup Var...

Uzak diyarlardan sana selam getirdim bilmem kabul edermisin benim halimi vaktimi sorarsan sensiz geçen günlerimin zorluklarını yaşıyorum diyebilirim Her an seni özlüyorum her an senin ismini duymayı arzuluyorum...

Sensiz geçen zamanlarımı soracak olursan oldukça zor geçiyor hiç kimse senin kadar samimi olamadı hiç kimse senin yardımın kadar bana yakın olamadı..

Biliyormusun..

Bir gün şu fani hayatta elde birşey bana dair kalmayınca kimbilir belki bir gün seni özlediğim kadar daha fazla özleyeceğimdir..

Neler yapıyorsun zaman nasıl geçiyor bilemiyorum ama bildiğim birşey var sen en güzeline en iyisine layıksın çünkü sen en özel olansın...

Uzun zamandır sana seslenemedim uzun zamandır sana mektup yazamadım günün birinde hatıra kalacak bir mektup bırakıyorum digital ortama kimbilir belki bir gün ulaşırsın bilirsin diye...

Sensiz geçen dünya hayatımda bir an olsun seni düşünmekten kendimi alıkoyamadın....Seni özlediğimi soracak olursan seni fazlasıylasıyla özlüyorum ve biliyormusun seni herşeyden daha fazla seviyorum çünkü sen sevgilerin en güzeline en özeline layıksın

Bugün başımı kaldırıp gecenin ayazında yıldızlara baktım ve bir gün bu yıldızlara yakın olabileceğim günü özler oldum çünkü sen benim gönlümde Yıldız kadar özelsin...

Zamanını boşa harcama der gibisin haklısın bana ne kadar sitem etsen haklısın sen ne dersen dogru söylersin güzel öğütlersin ben aciz bir kulum hatalıyım belki günün birinde kapının yakınına bile gelemem ama biliyormusun sen hep özeldin ve benim gönlümde hep özel olacaksın...

Zorlu yıllarımda sabretmeyi öğrettin Çileli ve sıkıntılı zamanlarımda aklımı mukayese ettin bana benliğime degerler kattın zorda kaldıgımda hep yardımını gördüm hissettim ve algıladım

Biliyormusun ..

Çok zor zaman ve stresli süreçler yaşadım ama bu anda bile hep yanımda oldun bazen asılsız suçlamalara gebe kaldım ama biliyormusun sen gerçeği en iyi bilendin biliyordun benim haklılığımı ama sınavdaydım zorlukları yaşamam gerekiyordu çünkü bu benim kader yolumdu ...

Hayatımda yaşadığım en zorlu sınavdı ne kadar başarılı olabildim bilemem ama bildiğim en güzel şey iyi ki varsın sen olmasan bu zorlu sınavdan çıkamayabilirdin...

Şimdi sana uzaklardan mektup atıyorum ...çünkü seni herşeyden ÇOK SEVDİĞİMİ bilmeni istiyorum..

SENİ ÇOK SEVİYORUM..

Böyle.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar