kamu varlıklarının, satılması / yağmalanması...

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündem (Dünya\/Türkiye) kategorisinde birazdahaderinmavi tarafından oluşturulan kamu varlıklarının, satılması \/ yağmalanması... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündem (Dünya\/Türkiye)
Konu Başlığı kamu varlıklarının, satılması \/ yağmalanması...
Konbuyu başlatan birazdahaderinmavi
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan birazdahaderinmavi

birazdahaderinmavi

Kahin
Yeni Üye
az önce sabiha gökçen hava alanının elden çıktığı bilgisi ajanslardan duyuruldu... üzüldüm... sizlerle paylaşmak için, haberi aktarıyorum... (((((Malaysia Airports, Sabiha Gökçen'de Hintli GMR'ye ait yüzde 40 payı yaklaşık 225 milyon euroya satın aldığını açıkladı. Böylece Sabiha Gökçen'de Malezyalıların payı yüzde 60'a çıkacak.

Malezya devlet haber ajansı Bernama'nın haberine göre, Sabiha Gökçen havalimanının ana hissedarlarından Malaysia Airports şirketi, şirketin diğer bir ortağı olan Hintli GMR'ye ait yüzde 40 payı yaklaşık 225 milyon avroya satın aldığını duyurdu.

Havalimanında Limak'ın da yüzde 40 hissesi bulunuyor. ))))) ...... ...burada trajik olan, hava alanının zaten daha önce bir hintli firmaya satılmış olduğu halde; benim bu durumu, henüz yeni öğreniyor olmam değil de; büyük olasılıkla, türkiye cumhuriyeti'nin de, sabiha gökçen hava alanını bir hintlinin bir malezyalı'ya sattığını bugün öğrenmiş olmasıdır ..... sizce hindistan ya da malezya'dan satın aldığımız bir hava alanı var mıdır; ne diyorsunuz...???... bir soru daha: en son neyimizi ya da neremizi satacağız...???...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar